|
Czytać między wierszami
|
~Piszpanjan
|
3
|
2022-02-10 15:38
|
|
Ludzie, teraz się kupuje! Cały FF i reszta akcji przemielona w 100%!
|
~Investor
|
1
|
2022-02-10 15:38
|
|
Zamknięcie powyżej 0,60zł
|
~oli
|
2
|
2022-02-10 15:36
|
|
przyznajcie, kto wdepnął w to szambo powyżej 60 groszy?
|
~xxx
|
1
|
2022-02-10 15:31
|
|
Link do strony z akcjonariatem! Czekamy, który to sypał! Mają 5 dni!
|
~Investor
|
4
|
2022-02-10 15:30
|
|
ObserwatoR został wynajęty......
|
wytrawnyspekulant
|
9
|
2022-02-10 15:24
|
|
Na koniec sesji będzie niezły wooodospad
|
~merytorycznie
|
2
|
2022-02-10 15:23
|
|
Dawac papier za free
|
~magnat
|
2
|
2022-02-10 15:19
|
|
Ubrali mnie !!!
|
~ludwik
|
8
|
2022-02-10 15:12
|
|
FF to 3mln akcji a tu zaraz dziś będzie 2mln akcji!!!
|
~oli
|
1
|
2022-02-10 15:10
|
|
formacja podwójnego dna się szykuje
|
~gracz
|
1
|
2022-02-10 15:05
|
|
Proste do przeczytania
|
~Piszpanjan
|
1
|
2022-02-10 14:55
|
|
Najpierw przez parę dni się nie otwiera, teraz leci na groszówki !!!
|
~merytorycznie
|
1
|
2022-02-10 14:48
|
|
Spadnie jeszcze do 0,60-0,62??
|
~Mądrala
|
5
|
2022-02-10 14:26
|
|
55groszy
|
~Oko
|
5
|
2022-02-10 14:23
|
|
pięknie zjedzony pakiecik :)
|
~jw
|
5
|
2022-02-10 14:22
|
|
Cierpliwosci no panik 2 z przodu spokojnie bedzie
|
~magnat
|
13
|
2022-02-10 14:18
|
|
Czerwona noga na 60gr zagrała
|
~Cogracie
|
1
|
2022-02-10 14:14
|
|
Kolejny diament w koronie króla ObserwatoRa
|
~luj_ogluszacz
|
2
|
2022-02-10 14:12
|
|
Wskaźnik rentowności vs. Sektor- resztę sobie dopiszcie....
|
~Śpijciedalej
|
15
|
2022-02-10 13:58
|
|
Koniec marazmu 1zł czeka !!!
|
~Mycel
|
4
|
2022-02-10 13:48
|
|
Pompka dziurawa ;)
|
~James
|
1
|
2022-02-10 13:14
|
|
Leszcze dawac papier za free STRACH PANIKA
|
~magnat
|
2
|
2022-02-10 13:02
|
|
ta spólka to perła
|
~nikt
|
4
|
2022-02-10 12:34
|
|
Kiedy wieloryby rekiny wejda :)
|
~Foka
|
1
|
2022-02-10 12:33
|
|
Ważne
|
~Piszpanjan
|
1
|
2022-02-10 12:30
|
|
YOLO RUSZA!!!
|
~Elo
|
8
|
2022-02-10 12:29
|
|
Panowie po co ta agresja
|
~Piszpanjan
|
3
|
2022-02-10 11:45
|
|
Jak zwalili kurs z 1.5 na 0.55, to co za problem z 0.65 na 0.30?
|
~Szeryf
|
2
|
2022-02-10 11:39
|
|
cel na wydmuszce 0.40!
|
~Szeryf
|
1
|
2022-02-10 11:32
|