Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czytać między wierszami ~Piszpanjan 3 2022-02-10 15:38
Ludzie, teraz się kupuje! Cały FF i reszta akcji przemielona w 100%! ~Investor 1 2022-02-10 15:38
Zamknięcie powyżej 0,60zł ~oli 2 2022-02-10 15:36
przyznajcie, kto wdepnął w to szambo powyżej 60 groszy? ~xxx 1 2022-02-10 15:31
Link do strony z akcjonariatem! Czekamy, który to sypał! Mają 5 dni! ~Investor 4 2022-02-10 15:30
ObserwatoR został wynajęty...... wytrawnyspekulant 9 2022-02-10 15:24
Na koniec sesji będzie niezły wooodospad ~merytorycznie 2 2022-02-10 15:23
Dawac papier za free ~magnat 2 2022-02-10 15:19
Ubrali mnie !!! ~ludwik 8 2022-02-10 15:12
FF to 3mln akcji a tu zaraz dziś będzie 2mln akcji!!! ~oli 1 2022-02-10 15:10
formacja podwójnego dna się szykuje ~gracz 1 2022-02-10 15:05
Proste do przeczytania ~Piszpanjan 1 2022-02-10 14:55
Najpierw przez parę dni się nie otwiera, teraz leci na groszówki !!! ~merytorycznie 1 2022-02-10 14:48
Spadnie jeszcze do 0,60-0,62?? ~Mądrala 5 2022-02-10 14:26
55groszy ~Oko 5 2022-02-10 14:23
pięknie zjedzony pakiecik :) ~jw 5 2022-02-10 14:22
Cierpliwosci no panik 2 z przodu spokojnie bedzie ~magnat 13 2022-02-10 14:18
Czerwona noga na 60gr zagrała ~Cogracie 1 2022-02-10 14:14
Kolejny diament w koronie króla ObserwatoRa ~luj_ogluszacz 2 2022-02-10 14:12
Wskaźnik rentowności vs. Sektor- resztę sobie dopiszcie.... ~Śpijciedalej 15 2022-02-10 13:58
Koniec marazmu 1zł czeka !!! ~Mycel 4 2022-02-10 13:48
Pompka dziurawa ;) ~James 1 2022-02-10 13:14
Leszcze dawac papier za free STRACH PANIKA ~magnat 2 2022-02-10 13:02
ta spólka to perła ~nikt 4 2022-02-10 12:34
Kiedy wieloryby rekiny wejda :) ~Foka 1 2022-02-10 12:33
Ważne ~Piszpanjan 1 2022-02-10 12:30
YOLO RUSZA!!! ~Elo 8 2022-02-10 12:29
Panowie po co ta agresja ~Piszpanjan 3 2022-02-10 11:45
Jak zwalili kurs z 1.5 na 0.55, to co za problem z 0.65 na 0.30? ~Szeryf 2 2022-02-10 11:39
cel na wydmuszce 0.40! ~Szeryf 1 2022-02-10 11:32
[x]
1SOLUTION -0,66% 0,09 2026-06-23 11:26:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.