Forum giełdowe spółki ONE MORE LEVEL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Bryndza ~Piekarz 5 2026-06-22 22:27
OML w 2023 ~Piekarz 8 2026-06-22 22:18
Ostatni gasi światło ~newman 3 2026-06-22 20:54
Wygląda jakby inwestorzy zapomnieli o Project Swift ~True 12 2026-06-22 20:49
Spółdzielnia się bawi za nasze pieniadze ~Lul 7 2026-06-22 20:30
Posiadacze czy to wy kupujecie? ~KLM 6 2026-06-22 20:04
In wishlist activity 45 miejsce ~Ghost 3 2026-06-22 16:11
Tak sobie myślę. ~Klin 14 2026-06-22 15:17
ale wysyp trolli bidokow :-) ~Sobiesław 1 2026-06-22 14:49
recenzja z dziś ~Misiozmalopolski 1 2026-06-22 13:42
Może jakieś info od firmy ? ~adaśko 2 2026-06-22 13:17
Rośnie ujemnie ~newman 6 2026-06-22 12:20
Czas przybijać do 3 zł ~noland 8 2026-06-22 11:05
Piekarz ~Piekarz 2 2026-06-22 10:47
Jesteśmy już po premierze gry :) ~Franek 12 2026-06-22 10:28
Demonidias YT podsumowuje i tonuje nastroje ~bessa 5 2026-06-22 10:13
Tiger ~Kurdefaja 7 2026-06-22 10:06
Zauważyliście że ostatnimi dniami... ~Morti 6 2026-06-22 09:51
Kiedy te 10zł? ~newman 11 2026-06-22 09:49
Demo VM - odbiór i nastroje na platformie X ~OMG 5 2026-06-22 08:53
Naprawdę podoba mi się ~Kurdefaja 4 2026-06-22 08:10
A tymczasem wishlist 700k ~Posiadacz 31 2026-06-21 22:55
Czy dziś ostatni dzień dostępności dema? ~Valor 6 2026-06-21 20:23
Szczerze ~Igi 18 2026-06-21 13:12
Ta opinia ze steam idealnie podsumowuje waszego Hita ~Morti 13 2026-06-21 10:26
Dziś idziemy na 700+ peak ~Posiadacz 3 2026-06-20 21:31
Największe obroty od 2020 ~MI 10 2026-06-20 21:07
Peak dema a festiwal ~Rrrr 1 2026-06-19 22:09
Rośnie w dół ~Piekarz 10 2026-06-19 18:37
koniec, tutaj już nawet asmongold nie pomoże ~bessa 8 2026-06-19 15:13
[x]
ONEMORE -4,65% 2,05 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.