https://www.miastogier.pl/publicystyka,2174,s2.html
Komu się nie chce czytać cytuje ostatni akapit :
"Podsumowując, nowa gra studia One More Level zapowiada się bardzo dobrze. To jeden z ciekawszych przedstawicieli soulslike, oferujący naprawdę dobrą implementację pierwszoosobowej walki wręcz. Nie jest idealnie, bo drobne niedociągnięcia zauważyłem, ale ogólnie bawiłem się przy demie świetnie i osobiście z niecierpliwością czekam na premierę wydania finalnego. Pamiętajcie, że Wy też możecie sprawdzić, co przygotowują Polacy. Demo nie jest ograniczone, ale dostępne dla wszystkich."