Forum giełdowe spółki NTT SYSTEM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sprzedawajcie NTT po PKC i kupujcie krosno tam jest zysk ~jacer 2 2009-10-29 18:36
Wiguś nasz do góry szczela, ale nie ta enteta ~herakles 1 2009-10-29 14:41
za mocno poszybowal w gore ,spekula wie co robi,bedzie placz niedlugo ~jacer 4 2009-10-27 14:43
Już nie długo mocne wybicie ~piecia 4 2009-10-13 16:19
KONIEC ODDAWANIA ZA BEZCEN! ~roma 13 2009-10-06 11:36
FAX gdzie jestes ?????? ~jacer 2 2009-09-29 22:54
na koniec roku minimum 2,5/3 zl ~AT 8 2009-09-28 12:40
Czemu nie spada ,dajej wywalac papier ~jacer 3 2009-09-24 15:11
już czas na kupno tanich akci ~piecia 10 2009-09-24 14:51
Co tu taka cisza ~Piecia 3 2009-09-23 09:20
Gdzie sęs gdzie logika ???????? ~piecia 8 2009-09-15 13:43
ciekawe do ilu spadnie NTT po takich wynikach? ~jacer 5 2009-09-10 21:43
Jak Ja się ciesze ,ze sprzedalem przed walnym za 1,95 ! ~Szczecin 6 2009-09-08 19:57
w poniedziałek sprzedaję te badziewie i do syfu juz sie nie dotkne ~jacer 4 2009-09-07 21:50
gdzie ci ludzie mają rozum ~piecia 1 2009-09-07 10:45
bye bye NTT ~antonw 4 2009-09-04 20:23
NTT System Nie ma chętnych na komputery stacjonarne. co tu robic ???? ~jacer 8 2009-09-04 16:22
Co robic ? ludziska nie chca kupowac kompów, kupmy my ~jacer 1 2009-09-02 17:46
jak tam nasza perełka, ciekawe co wymyslił nowy członek rady? ~jacer 3 2009-09-02 17:45
co nowego na NTT? ~madef 5 2009-08-24 14:01
NTT SYSTEM NA WIDŁACH !!!!!!!!! ~fax 18 2009-08-20 09:39
Co sie dzieje z NTT System? turekt 5 2009-08-19 12:40
co za szajs nagorsze na giełdzie ~piecia 7 2009-08-18 10:42
NTTSYSTEM - Kurki dawać komunukat o skupie bo przy..........le ~edu 2 2009-08-15 20:46
mam pytanie do jacera ~madef 1 2009-08-12 12:33
Cała giełda w górę mknie oprócz NTT System- jak zawsze ~jacer 10 2009-08-07 14:22
Juz Pani Lidia z warzywniaka mysli o kupnie akcji NTT to musi być hossa ~jacer 2 2009-08-06 18:13
NTT ~miecio 5 2009-08-06 18:12
czy ten szajs przypadkiem nie bankrutuje ~piecia 5 2009-08-06 18:11
czemu nasza perełka do góry nie idzie? ~jacer 1 2009-08-05 20:48
[x]
NTTSYSTEM 7,53% 15,70 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.