|
Sprzedawajcie NTT po PKC i kupujcie krosno tam jest zysk
|
~jacer
|
2
|
2009-10-29 18:36
|
|
Wiguś nasz do góry szczela, ale nie ta enteta
|
~herakles
|
1
|
2009-10-29 14:41
|
|
za mocno poszybowal w gore ,spekula wie co robi,bedzie placz niedlugo
|
~jacer
|
4
|
2009-10-27 14:43
|
|
Już nie długo mocne wybicie
|
~piecia
|
4
|
2009-10-13 16:19
|
|
KONIEC ODDAWANIA ZA BEZCEN!
|
~roma
|
13
|
2009-10-06 11:36
|
|
FAX gdzie jestes ??????
|
~jacer
|
2
|
2009-09-29 22:54
|
|
na koniec roku minimum 2,5/3 zl
|
~AT
|
8
|
2009-09-28 12:40
|
|
Czemu nie spada ,dajej wywalac papier
|
~jacer
|
3
|
2009-09-24 15:11
|
|
już czas na kupno tanich akci
|
~piecia
|
10
|
2009-09-24 14:51
|
|
Co tu taka cisza
|
~Piecia
|
3
|
2009-09-23 09:20
|
|
Gdzie sęs gdzie logika ????????
|
~piecia
|
8
|
2009-09-15 13:43
|
|
ciekawe do ilu spadnie NTT po takich wynikach?
|
~jacer
|
5
|
2009-09-10 21:43
|
|
Jak Ja się ciesze ,ze sprzedalem przed walnym za 1,95 !
|
~Szczecin
|
6
|
2009-09-08 19:57
|
|
w poniedziałek sprzedaję te badziewie i do syfu juz sie nie dotkne
|
~jacer
|
4
|
2009-09-07 21:50
|
|
gdzie ci ludzie mają rozum
|
~piecia
|
1
|
2009-09-07 10:45
|
|
bye bye NTT
|
~antonw
|
4
|
2009-09-04 20:23
|
|
NTT System Nie ma chętnych na komputery stacjonarne. co tu robic ????
|
~jacer
|
8
|
2009-09-04 16:22
|
|
Co robic ? ludziska nie chca kupowac kompów, kupmy my
|
~jacer
|
1
|
2009-09-02 17:46
|
|
jak tam nasza perełka, ciekawe co wymyslił nowy członek rady?
|
~jacer
|
3
|
2009-09-02 17:45
|
|
co nowego na NTT?
|
~madef
|
5
|
2009-08-24 14:01
|
|
NTT SYSTEM NA WIDŁACH !!!!!!!!!
|
~fax
|
18
|
2009-08-20 09:39
|
|
Co sie dzieje z NTT System?
|
turekt
|
5
|
2009-08-19 12:40
|
|
co za szajs nagorsze na giełdzie
|
~piecia
|
7
|
2009-08-18 10:42
|
|
NTTSYSTEM - Kurki dawać komunukat o skupie bo przy..........le
|
~edu
|
2
|
2009-08-15 20:46
|
|
mam pytanie do jacera
|
~madef
|
1
|
2009-08-12 12:33
|
|
Cała giełda w górę mknie oprócz NTT System- jak zawsze
|
~jacer
|
10
|
2009-08-07 14:22
|
|
Juz Pani Lidia z warzywniaka mysli o kupnie akcji NTT to musi być hossa
|
~jacer
|
2
|
2009-08-06 18:13
|
|
NTT
|
~miecio
|
5
|
2009-08-06 18:12
|
|
czy ten szajs przypadkiem nie bankrutuje
|
~piecia
|
5
|
2009-08-06 18:11
|
|
czemu nasza perełka do góry nie idzie?
|
~jacer
|
1
|
2009-08-05 20:48
|