i jax ruszylo sie? :) na razie chyba daleko od szosy...
takty na obecna chwile to ustawiac sie na pewnym poziomie, troche nizej niz obecnie i cierpliwie zbierac bo na swieta idzie wybicie (6 grudnia konkretnie, jak miko nie zabaluje)
pozdrawiam akcjonariuszy