|
naprawdę warto już kupić NTT powoli zaczynam wchodzić
|
~makler
|
2
|
2010-08-17 15:09
|
|
Prawda o NTT...
|
ninjaa
|
22
|
2010-08-12 16:45
|
|
niedługo powtórka lecimy na 2 zelka
|
~igor
|
8
|
2010-08-06 19:33
|
|
Jest info czytajcie teraz to dopiero kosmos:)))))))))))))))))))))
|
~jonasz
|
16
|
2010-07-28 16:17
|
|
=== NTT System na widłach wiadomości w drodze ===
|
~fax
|
8
|
2010-07-22 14:30
|
|
Elektronika w czerwcu kwitnie...
|
~dioda
|
3
|
2010-07-22 08:28
|
|
Wybicie tuż tuż, elektronoka ładnie idzie
|
~Admin
|
2
|
2010-07-21 20:11
|
|
MSWiA rozstrzygnęło przetarg na obsługę informatyczną polskiej prezydenc
|
liza
|
8
|
2010-07-19 01:24
|
|
NTT-wreszcie sie budzi
|
eb52
|
7
|
2010-07-16 14:01
|
|
Po co komu pozytywne wieści lepiej zeby byla bankrutem to co innego
|
~jacer
|
2
|
2010-07-14 23:03
|
|
Będzie wielka fuzja NTT System,Wasco,Comp.Comarch
|
~fax
|
8
|
2010-07-07 10:08
|
|
polecammmmmmmmmmmm . czytać o spodkuuuu
|
figofagos
|
1
|
2010-07-05 13:32
|
|
czytać ...ważne
|
figofagos
|
1
|
2010-07-05 13:10
|
|
teraz czas na ntt po karen i komputroniku
|
~igor
|
2
|
2010-07-02 09:33
|
|
zainteresowanie nttsystem rosnie , widac duze obroty!
|
~zlota strzala
|
1
|
2010-07-02 09:30
|
|
KTo LESZCZ to sprzedaje
|
~dumny posiadacz
|
3
|
2010-06-28 15:36
|
|
NTT co dalej? mysle ze wzrost na 1,40
|
~igor
|
3
|
2010-06-27 23:11
|
|
WYBICIE W BAMBUKO
|
~herakles
|
12
|
2010-06-26 20:38
|
|
NTT wywali na 2pln - na razie spekuła pakuje do worów -obserwować i brać
|
~dyr.Tentomałeb
|
3
|
2010-06-25 14:51
|
|
siorbac nttsystem - at dala sygnal kupna a wczoraj piekne obroty
|
~dudek
|
1
|
2010-06-25 11:52
|
|
ntt jedziemy plus 30% kto wsiadaj
|
~cf
|
7
|
2010-06-24 14:15
|
|
-NTT to drugi Karen - wsiadać bo wkrótce odpał w kosmos !
|
~- ACHTUNG -
|
1
|
2010-06-24 12:39
|
|
PCG
|
~NOWY
|
2
|
2010-06-24 11:55
|
|
Został jeszcze NTT systme jedziemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+30%+++
|
~NTTsystem
|
2
|
2010-06-24 11:20
|
|
jak juz zarobicie kase na losiach to zapraszam spekule na nttsystem
|
~zlota strzala
|
2
|
2010-06-23 16:29
|
|
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moze czas na NTT SYSTEM Jedziem 30%%%
|
~NTTsystem
|
1
|
2010-06-23 14:52
|
|
NTTSYSTEM-świetne IBNFO
|
buffettt
|
6
|
2010-06-14 12:07
|
|
Spadamy ,spadamy spadamy, jak zwykle ubrani
|
~jacer
|
3
|
2010-06-03 14:28
|
|
Bedzie WYBICIE!!!!!!
|
~gdzie mi tam do nich
|
11
|
2010-06-01 11:41
|
|
najwyższy czas aby rosnąć z rynkiem-rekomenduje- 2zł
|
buffettt
|
5
|
2010-05-27 09:53
|