|
Pieldolić giełdę
|
~eskulap
|
4
|
2011-01-28 17:07
|
|
Hej ho, hej ho
|
~eskulap
|
4
|
2011-01-27 22:47
|
|
Pogięgło go z tym ukrytym na 1,06 ???
|
~pesymista
|
1
|
2011-01-27 12:52
|
|
do miś malinowy
|
~o,key
|
2
|
2011-01-26 07:46
|
|
gniot spadnie na 60 groszy
|
~pesymista
|
8
|
2011-01-25 17:42
|
|
NTT SYSTEM od jutra akcje GROSZOWE
|
~pesymista
|
1
|
2011-01-25 17:39
|
|
Jutro zmiana kodu na 0,XX
|
~Pesymista
|
1
|
2011-01-25 17:37
|
|
NTT SYSTEM SA nabycie udziałów w spółce zależnej
|
~mis malinowy
|
8
|
2011-01-25 16:57
|
|
Ciekawa sytuacja się rysuje!!!
|
~eskulap
|
4
|
2011-01-21 12:56
|
|
Nie ma to jak dobrze zainwestować kasę
|
~eskulap
|
7
|
2011-01-18 20:02
|
|
Jak się zorientujecie to będzie za późno
|
~zorientowany
|
17
|
2011-01-17 18:41
|
|
Witam maniaków NTT
|
jacer
|
9
|
2011-01-17 15:14
|
|
A ten NTT to bardziej są komputerową, czy
|
~zdezorientowany
|
2
|
2011-01-17 10:01
|
|
TEX bedzie sprzedany
|
~mdf
|
4
|
2011-01-14 19:38
|
|
Pozdrawiam sternika błahahaha
|
~eskulap
|
17
|
2011-01-14 11:29
|
|
Co to za transakcje.
|
~eskulap
|
6
|
2011-01-11 18:35
|
|
zyjecie - jestesmy silni i cierpliwi...
|
~mis malinowy
|
2
|
2011-01-10 19:28
|
|
Co raz głośniej o odbiciu.
|
~zdezorientowany
|
4
|
2011-01-10 09:11
|
|
plucie doinformowanego
|
~Grant_3
|
13
|
2011-01-07 11:47
|
|
NTT System
|
~mis malinowy
|
4
|
2011-01-06 09:58
|
|
Może to zasługa szerokiego i pośrednio Kuczyńskiego?
|
~eskulap
|
6
|
2011-01-04 16:25
|
|
From Paris to Babilon
|
ninjaa
|
6
|
2011-01-03 15:53
|
|
Ubrani po 1 20 wystap dziekuje wam za odebranie akcji
|
~as
|
22
|
2011-01-02 12:40
|
|
30.12 dziś ruch u nas nadzwyczajny 10 rano i 20 tys obrotu
|
error1100
|
12
|
2010-12-31 13:01
|
|
Nie dotykamy
|
~eskulap
|
1
|
2010-12-31 09:15
|
|
Taka lubawa ładnie poszybowała.
|
~eskulap
|
1
|
2010-12-31 07:57
|
|
A takie wasko to w czym jest od nas lepsze
|
~eskulap
|
7
|
2010-12-30 19:53
|
|
Z cyklu naiwne pytania.
|
~eskulap
|
17
|
2010-12-29 19:00
|
|
mam pytanie
|
~mis malinowy
|
1
|
2010-12-29 16:32
|
|
elektronika i informatyka to przyszłość- NTT skrajnie niedowartosiowane
|
~Denis
|
4
|
2010-12-28 15:59
|