Forum giełdowe spółki NTT SYSTEM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pieldolić giełdę ~eskulap 4 2011-01-28 17:07
Hej ho, hej ho ~eskulap 4 2011-01-27 22:47
Pogięgło go z tym ukrytym na 1,06 ??? ~pesymista 1 2011-01-27 12:52
do miś malinowy ~o,key 2 2011-01-26 07:46
gniot spadnie na 60 groszy ~pesymista 8 2011-01-25 17:42
NTT SYSTEM od jutra akcje GROSZOWE ~pesymista 1 2011-01-25 17:39
Jutro zmiana kodu na 0,XX ~Pesymista 1 2011-01-25 17:37
NTT SYSTEM SA nabycie udziałów w spółce zależnej ~mis malinowy 8 2011-01-25 16:57
Ciekawa sytuacja się rysuje!!! ~eskulap 4 2011-01-21 12:56
Nie ma to jak dobrze zainwestować kasę ~eskulap 7 2011-01-18 20:02
Jak się zorientujecie to będzie za późno ~zorientowany 17 2011-01-17 18:41
Witam maniaków NTT jacer 9 2011-01-17 15:14
A ten NTT to bardziej są komputerową, czy ~zdezorientowany 2 2011-01-17 10:01
TEX bedzie sprzedany ~mdf 4 2011-01-14 19:38
Pozdrawiam sternika błahahaha ~eskulap 17 2011-01-14 11:29
Co to za transakcje. ~eskulap 6 2011-01-11 18:35
zyjecie - jestesmy silni i cierpliwi... ~mis malinowy 2 2011-01-10 19:28
Co raz głośniej o odbiciu. ~zdezorientowany 4 2011-01-10 09:11
plucie doinformowanego ~Grant_3 13 2011-01-07 11:47
NTT System ~mis malinowy 4 2011-01-06 09:58
Może to zasługa szerokiego i pośrednio Kuczyńskiego? ~eskulap 6 2011-01-04 16:25
From Paris to Babilon ninjaa 6 2011-01-03 15:53
Ubrani po 1 20 wystap dziekuje wam za odebranie akcji ~as 22 2011-01-02 12:40
30.12 dziś ruch u nas nadzwyczajny 10 rano i 20 tys obrotu error1100 12 2010-12-31 13:01
Nie dotykamy ~eskulap 1 2010-12-31 09:15
Taka lubawa ładnie poszybowała. ~eskulap 1 2010-12-31 07:57
A takie wasko to w czym jest od nas lepsze ~eskulap 7 2010-12-30 19:53
Z cyklu naiwne pytania. ~eskulap 17 2010-12-29 19:00
mam pytanie ~mis malinowy 1 2010-12-29 16:32
elektronika i informatyka to przyszłość- NTT skrajnie niedowartosiowane ~Denis 4 2010-12-28 15:59
[x]
NTTSYSTEM 2,30% 13,35 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.