Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kiedy Płyn do DEZYNFEKCJI Buhaha Buhaha Buhaha ~Pozytywny 4 2022-04-22 09:21
czy MERC obejmie akcje nano ? ~bvc 2 2022-04-22 08:05
emisja ~susko 9 2022-04-21 15:30
Jeszcze ciut i wchodze ~dawca-kapitalu 2 2022-04-21 15:20
Szit ~Tfuuuu 4 2022-04-21 15:18
Brawa dla prezesa ~Brawo 3 2022-04-21 14:13
Syf ~Bojakmogarobicnaswch 2 2022-04-20 17:02
Po swietach 1,xx ~Balcerek 6 2022-04-15 12:38
Kolejny dzien masakry ~Prowizja 1 2022-04-13 16:52
Ladna katastrofa heh ~Hahaha 1 2022-04-13 10:03
do poczytania ~Kuczpil 15 2022-04-11 20:51
Prawie 50k dziś kupione... Ładnie.. ~Boss 4 2022-04-11 18:44
grubasy zbierają !!!!!!!!!!!!!!!!! ale OBROTY!!!!!!!!!!!! ~NANO100 1 2022-04-07 12:06
KTo wsnunoł 80 kilo po 2.92 ??? ~klos 2 2022-04-06 18:15
Cena nie idzie w parze z info ~Yhy 1 2022-04-04 09:38
Będzie Polski Lek na Raka!!!! Info!!! ~Rafi 9 2022-04-03 23:05
ciekawe czy znajdzie się wcześniej inwestor jak na OAT :))))) ~xxx 13 2022-03-30 19:05
Troll O pseudonimie pozytywny ~gales 1 2022-03-30 17:09
Codziennie NISKIE CENY BUHAHA BUHAHA BUHAHA ~Pozytywny 6 2022-03-29 21:00
czat inwestorski ~Kuczpi 1 2022-03-29 13:40
prasa ~Kuczpil 1 2022-03-29 13:33
Od dzisiaj Brak obostrzeń!!! ~Pozytywny 5 2022-03-28 13:57
NanoGroup - analiza fundamentalna spółki - warto zobaczyć diament :) ~WIDŁOWY 5 2022-03-26 14:03
Kiedy Będzie 100zl za akcję Buuha!!! ~Pozytywny 4 2022-03-25 12:54
im więcej TROLI tym walor cenniejszy :))))))))) ~oko 2 2022-03-24 22:16
UWAGA NA Autor: ~Pozytywny [5.173.97.*] ZGŁOSZENE DO ORGANÓW !!!! ~pro_kurator 12 2022-03-24 17:35
Znowu was ubrali Buhaha ~Pozytywny 1 2022-03-24 11:22
Zawisniecie na haku mówię wam!!! ~Pozytywny 2 2022-03-24 10:31
Pozytywne wyniki badań ex-vivo odpowiedzi przeciwnowotworowej PolEpi ~WIDŁOWY 1 2022-03-24 09:35
NanoGroup przechodzi do kolejnego etapu badań na lekiem przeciwko rakowi ~Specjalista 3 2022-03-24 09:30
[x]
NANOGROUP 0,43% 2,31 2026-06-23 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.