co z tą emisją ? już połowa czasu minęła . gdyby ktoś chciał kupić to już dawno by była , kasę się bierze i nie kwituje jak mawiał premier Pawlak . coś tu jest nie tak .
Uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia zwołanego na 26 stycznia 2022 r. NanoGroup S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”)
2. Umowy objęcia Akcji Serii I zostaną zawarte nie później niż w terminie 5 miesięcy od dnia podjęcia niniejszej uchwały.