|
Ostrożnie ostrzegam!!! Czytać!!!
|
~Pozytywny
|
1
|
2022-05-11 21:30
|
|
Uważajcie!!!! Czytać!!!!
|
~Pozytywny
|
2
|
2022-05-11 21:29
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-05-10 12:37
|
|
Syf
|
~Tfu
|
1
|
2022-05-10 09:30
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-05-09 14:29
|
|
Jak się czują ci co przyjęli po 13 zł makulatury
|
~Analitykgiełdowy
|
1
|
2022-05-09 13:30
|
|
B hhhahaha to jeszcze jest drogo ... Tyle nie dam
|
~WeteranAK
|
1
|
2022-05-09 13:29
|
|
cisza
|
~susko
|
9
|
2022-05-07 12:21
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-05-06 14:41
|
|
Tak jak pisałem wcześniej Teraz jest PŁACZ BUHAHA!
|
~Pozytywny
|
2
|
2022-05-04 17:52
|
|
C/WK 4,52 i 10baniek straty
|
~jw
|
5
|
2022-05-02 17:29
|
|
nano taki BIOMED dwa bajki emisje i upychanie akcji
|
~wze
|
1
|
2022-05-02 11:08
|
|
Raport
|
~New
|
5
|
2022-05-02 07:20
|
|
E nie wywalajcie wisze na haku
|
~Kazek
|
3
|
2022-05-01 19:17
|
|
Dziwiłem się kilkanaście dni temu, dlaczego nagle tyle artykułów się poj
|
~abc
|
2
|
2022-04-29 22:11
|
|
2 EMISJE AKCJI W 2022 !!!!!!!!!!!!!!
|
~hahahahahah
|
10
|
2022-04-29 17:31
|
|
przeciek
|
~susko
|
4
|
2022-04-29 16:41
|
|
W gdynii mowia ze wyprowadzil wsio
|
~Mega
|
1
|
2022-04-29 14:14
|
|
79.184.111 - rozdwojenie jaźni ?
|
~klajnak
|
9
|
2022-04-29 13:48
|
|
Minima
|
~wojtek
|
1
|
2022-04-29 13:24
|
|
Kupcie sobie zielone mazaki będzie zielone Buhaha Buhaha Buhaha
|
~Pozytywny
|
3
|
2022-04-29 13:24
|
|
wartość księgowa 4,5 zł
|
kuczpil
|
1
|
2022-04-29 10:05
|
|
walor sie robi coraz ciekawszy.... a lek na raka bliżej niż dalej...
|
~oldboy
|
2
|
2022-04-29 07:46
|
|
krotka pozycja na NANO ?
|
~wert
|
2
|
2022-04-28 13:44
|
|
to powinno sie wysypac do 1zł juz w grudniu 2021
|
~Bohdan
|
6
|
2022-04-27 21:45
|
|
Znowu was ubrali Buhaha Buhaha Buhaha Buhaha
|
~Pozytywny
|
2
|
2022-04-27 17:31
|
|
OLA BOGA CO TU SIĘ DZIEJE!!!!! Kiedy 1zł Buhaha
|
~Pozytywny
|
1
|
2022-04-27 15:53
|
|
I JEST PŁACZ A OSTRZEGAŁEM BUHAHA BUHAHA
|
~Pozytywny
|
5
|
2022-04-25 15:44
|
|
"Produkcja PolEpi w standardzie GMP nie wczesniej niż w Q3 2023 ; /////"
|
~max
|
13
|
2022-04-22 18:38
|
|
Jakie historyczne minina na syfie byly???
|
~Zciekawosci
|
3
|
2022-04-22 17:01
|