Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ewakuacja czytać!!!! ~UWAGA 2 2022-07-12 10:17
PKCem na otwarciu 75k obrotu! Czyżby powtórka z wczoraj 40% + UP? ~Investor 5 2022-07-12 10:12
W końcu pozbyłem się całości. Powodzenia! ~Rico 4 2022-07-12 09:48
Kondolencje dla ubranych . Zamknięcie na minusie ~Bart 2 2022-07-12 09:39
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2022-07-12 09:36
Przesiadka na MOONLIT info!!! Zaraz górne widły!!! ~NOWEINFO 1 2022-07-12 09:25
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-12 08:50
pod co to tak pompują? ~expandview 3 2022-07-12 08:20
250k ~poz 6 2022-07-11 19:36
Nanogrup ~Kuczpil 5 2022-07-11 17:53
Fajnie się dogadaliśmy na Discordzie co nie ? :) ~rafał 2 2022-07-11 16:50
Kierunek 2 , 3 potem 5 covid się rozpędza !!! ~Zdziwiony 3 2022-07-11 16:29
Ciekawe ilu polegnie Buhaha Buhaha Buhaha Buhaha Buhaha ~Pozytywny 1 2022-07-11 16:00
Pod co te WZROSTY ubieranko? Buhaha Buhaha Buhaha ~Pozytywny 1 2022-07-11 15:49
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-07-11 15:47
Kogo ubrali BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA ~Pozytywny 1 2022-07-11 15:43
Na ratunek ,,Pozytywnego'' ~1967 1 2022-07-07 13:29
Dzisiaj na syfie zmiana kodu 0.xx?? ~Chwwd 1 2022-07-05 08:46
Nanotrup pasta do polerowania ~Sqyny 1 2022-07-05 08:45
petarda ~asas 1 2022-07-04 10:47
Krowa moja też tak produkuje... Walii na kilometr ~WeteranAK 3 2022-07-01 20:46
Ciekawe ktory sypie z firmy ~Siht 4 2022-07-01 20:38
Dno dna ~Itd 3 2022-07-01 20:36
Przyznać się kto kupił na górce ~Analitykgiełdowy 2 2022-07-01 20:30
Wczoraj było Tanio dzisiaj jeszcze Taniej !!!! Buhaha ~Pozytywny 1 2022-07-01 17:04
Ostrzegał Wujek POZYTYWNY!!! ~Pozytywny 5 2022-07-01 16:17
A Tu co Buhaha Buhaha Buhaha ~Pozytywny 2 2022-07-01 16:15
Tego już nikt nie kupuje BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA ~Pozytywny 2 2022-06-30 23:43
Agonia ~Tfu 4 2022-06-30 10:05
Zostaniecie na lodzie BUHAHA BUHAHA BUHAHA ~Pozytywny 1 2022-06-29 18:16
[x]
NANOGROUP 0,43% 2,31 2026-06-23 09:25:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.