|
Szykować się na twarde lądowanie. Oj będzie bolało.
|
~Rip
|
4
|
2022-07-13 09:30
|
|
NANOGROUP - jakoś nie widać tej waszej realizacji zysków
|
~Janusz
|
6
|
2022-07-13 09:18
|
|
Kiedy Sky no limit.
|
~Idzpanwuuj
|
36
|
2022-07-13 09:15
|
|
AFORTI dziś piękne zbieranie jak tutaj wcześniej.... będzie tam zarobek!
|
~AFORTI
|
1
|
2022-07-13 00:23
|
|
Pewnie Płyn do DEZYNFEKCJI idzie Buhaha
|
~Pozytywny
|
2
|
2022-07-12 23:09
|
|
Potwierdzona skuteczność LEKU na Raka Jajnika?
|
~Parafek
|
7
|
2022-07-12 17:59
|
|
Już 2.21
|
~Nan
|
3
|
2022-07-12 16:56
|
|
WIDŁY UP !!! na koniec sesji nie kupicie dziś już taniej poniżej 2 zł
|
~Zdziwiony
|
1
|
2022-07-12 16:13
|
|
No to wystarczy tych wzrostów powrót do bazy cel 1 zł.
|
~grubasek
|
5
|
2022-07-12 16:10
|
|
Na prawde wydaje wam sie ze to juz koniec?
|
~MIS
|
8
|
2022-07-12 16:04
|
|
czy wchodzi tu MERCATOR ?
|
~asaaaa
|
16
|
2022-07-12 15:36
|
|
Molgi by dac jeszcze jakies dobre info i luka w gore +70%
|
~nano
|
3
|
2022-07-12 15:25
|
|
Pięknie wszystko poszło na górce. Dziękuję bardzo za pomoc:)
|
~Kazikwiecieskąd
|
2
|
2022-07-12 15:07
|
|
Mi już wystarczy. Pogoniłem po 2 ,12 :))))
|
~Henk70
|
2
|
2022-07-12 14:52
|
|
Będzie PŁACZ Buhaha Buhaha Buhaha Buhaha Buhaha Buhaha Buhaha
|
~Pozytywny
|
1
|
2022-07-12 14:47
|
|
Jednak jada na 3ke. A myslalem ze to koniec...a tu nadal zbieranko!
|
~xxxx
|
2
|
2022-07-12 14:44
|
|
Chętnie kupują i zbierają po 1.9 + jeszcze dziś 2 zł przebite !!!
|
~Zdziwiony
|
2
|
2022-07-12 14:21
|
|
Ze 1.2 na 2.10 to az 75% wzrostu!!! nie ma co narzekac
|
~xzz
|
1
|
2022-07-12 13:15
|
|
Dolne widły!!! Ewaluacja!!!! Czytać!!!!
|
~Info
|
2
|
2022-07-12 12:10
|
|
przesiadka na RYVU !!! Świetne ESPI, mało kto zareagował! JESZCZE!
|
~Qwertacz
|
2
|
2022-07-12 11:51
|
|
No i zaraz dolne widły hahahaha
|
~Makler
|
2
|
2022-07-12 11:42
|
|
Nie można kupic co się dzieje ?
|
~Adriano312441
|
5
|
2022-07-12 11:39
|
|
A mówiłem brać MOONLIT. Okazja cenowa!!!
|
~Okey
|
1
|
2022-07-12 11:18
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-07-12 11:17
|
|
Po ch komentujecie tyle???
|
~Hehehehe
|
2
|
2022-07-12 11:11
|
|
Szykować się na twarde lądowanie. Oj będzie bolało.
|
~jaromir
|
1
|
2022-07-12 11:03
|
|
Śliczne dziś ubieranie od 2 zł na drukarni balonowej
|
~Uwaga
|
1
|
2022-07-12 10:56
|
|
KONIEC WZROSTÓW - górne ograniczenie kanału spadkowego osiągnięte !
|
~mod
|
1
|
2022-07-12 10:54
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-07-12 10:22
|
|
Ewakuacja czytać!!!!
|
~UWAGA
|
2
|
2022-07-12 10:17
|