Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
No i na badziewiu pierwsze ale nie ostatnie dzisiaj widły ~zgred 3 2022-07-13 13:34
Szybko przesiadka na MOONLIT!!!!! Czytać!!!!! ~Widłowy 1 2022-07-13 13:18
lecimy na górne ~xxx2 7 2022-07-13 13:18
co jest ? jak leciało do dołu to wpisów 100 ~xxx2 2 2022-07-13 13:09
Jutro 1,50 na otwarciu ~Makler 2 2022-07-13 12:49
spekuła sie nie zadowoli plus 100 % ~nowy 1 2022-07-13 12:27
MWT kurs 5.56 wartość godziwa 12 zlotych ~Holli 1 2022-07-13 12:22
kto miał sprzedac ten sprzedał ? ~rena 1 2022-07-13 12:17
zbierane na widłach dolnych ~rena 1 2022-07-13 12:13
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2022-07-13 11:57
Kiedy emisja akcji ? ~tadek 1 2022-07-13 11:57
Starty odrobicie na INNOGENE - obecnie +30% ~IN 1 2022-07-13 11:53
Wsiadać na MOONLIT. Pociąg zaraz odjeżdża!!!! ~Obserwator 2 2022-07-13 11:53
Leeeeecimy na pysk !!!!!!!!!! ~UCIEKAĆ 2 2022-07-13 11:36
UCIEKAJCIE SZYBKO !!!!!!!!!!!!! ~bardzoladnie 1 2022-07-13 11:34
Luka dokmnieta up ~DIdaaa 1 2022-07-13 11:34
Będzie PŁACZ!!! ~Pozytywny 1 2022-07-13 11:29
BUHAHA Ładnie was ubrali Buhaha ~Pozytywny 1 2022-07-13 11:27
Klasyka pump i ubieranie w bankruta ulice i czekanie na emisja ~Www 5 2022-07-13 11:25
Ewakuacja!!!! Ktoś czai się na ukraciaku !!!! ~Prezes 1 2022-07-13 11:24
ta pompka na 100% była pod wyjście któregoś z grubasów ~obserwuje 1 2022-07-13 11:24
Ślicznie ubierają w balona akcje na pump and dump ~Www 2 2022-07-13 11:03
Ubrani wystąp hahahaha ~Walter 5 2022-07-13 11:01
Fajne ubieranie w pieniążki ~nowy 1 2022-07-13 10:57
Ale ubieranko w ciepłe futerko ~Nan 6 2022-07-13 10:41
niezły obrót jak na ponad 1 h ~xxx2 4 2022-07-13 10:35
ogłaszam - POMPKA zakonczona i zjazd do bazy rozpoczety - UCIEKAC ~obserwuje 1 2022-07-13 10:34
info w drodze ? ~bodi 3 2022-07-13 10:19
Aforti 1.8 zł zasięg 149 zł Uwaga !!!!! ~Boss 2 2022-07-13 10:01
kto tak zbiera ? ~xxx2 4 2022-07-13 09:42
[x]
NANOGROUP 0,00% 2,30 2026-06-22 15:51:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.