|
No i na badziewiu pierwsze ale nie ostatnie dzisiaj widły
|
~zgred
|
3
|
2022-07-13 13:34
|
|
Szybko przesiadka na MOONLIT!!!!! Czytać!!!!!
|
~Widłowy
|
1
|
2022-07-13 13:18
|
|
lecimy na górne
|
~xxx2
|
7
|
2022-07-13 13:18
|
|
co jest ? jak leciało do dołu to wpisów 100
|
~xxx2
|
2
|
2022-07-13 13:09
|
|
Jutro 1,50 na otwarciu
|
~Makler
|
2
|
2022-07-13 12:49
|
|
spekuła sie nie zadowoli plus 100 %
|
~nowy
|
1
|
2022-07-13 12:27
|
|
MWT kurs 5.56 wartość godziwa 12 zlotych
|
~Holli
|
1
|
2022-07-13 12:22
|
|
kto miał sprzedac ten sprzedał ?
|
~rena
|
1
|
2022-07-13 12:17
|
|
zbierane na widłach dolnych
|
~rena
|
1
|
2022-07-13 12:13
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2022-07-13 11:57
|
|
Kiedy emisja akcji ?
|
~tadek
|
1
|
2022-07-13 11:57
|
|
Starty odrobicie na INNOGENE - obecnie +30%
|
~IN
|
1
|
2022-07-13 11:53
|
|
Wsiadać na MOONLIT. Pociąg zaraz odjeżdża!!!!
|
~Obserwator
|
2
|
2022-07-13 11:53
|
|
Leeeeecimy na pysk !!!!!!!!!!
|
~UCIEKAĆ
|
2
|
2022-07-13 11:36
|
|
UCIEKAJCIE SZYBKO !!!!!!!!!!!!!
|
~bardzoladnie
|
1
|
2022-07-13 11:34
|
|
Luka dokmnieta up
|
~DIdaaa
|
1
|
2022-07-13 11:34
|
|
Będzie PŁACZ!!!
|
~Pozytywny
|
1
|
2022-07-13 11:29
|
|
BUHAHA Ładnie was ubrali Buhaha
|
~Pozytywny
|
1
|
2022-07-13 11:27
|
|
Klasyka pump i ubieranie w bankruta ulice i czekanie na emisja
|
~Www
|
5
|
2022-07-13 11:25
|
|
Ewakuacja!!!! Ktoś czai się na ukraciaku !!!!
|
~Prezes
|
1
|
2022-07-13 11:24
|
|
ta pompka na 100% była pod wyjście któregoś z grubasów
|
~obserwuje
|
1
|
2022-07-13 11:24
|
|
Ślicznie ubierają w balona akcje na pump and dump
|
~Www
|
2
|
2022-07-13 11:03
|
|
Ubrani wystąp hahahaha
|
~Walter
|
5
|
2022-07-13 11:01
|
|
Fajne ubieranie w pieniążki
|
~nowy
|
1
|
2022-07-13 10:57
|
|
Ale ubieranko w ciepłe futerko
|
~Nan
|
6
|
2022-07-13 10:41
|
|
niezły obrót jak na ponad 1 h
|
~xxx2
|
4
|
2022-07-13 10:35
|
|
ogłaszam - POMPKA zakonczona i zjazd do bazy rozpoczety - UCIEKAC
|
~obserwuje
|
1
|
2022-07-13 10:34
|
|
info w drodze ?
|
~bodi
|
3
|
2022-07-13 10:19
|
|
Aforti 1.8 zł zasięg 149 zł Uwaga !!!!!
|
~Boss
|
2
|
2022-07-13 10:01
|
|
kto tak zbiera ?
|
~xxx2
|
4
|
2022-07-13 09:42
|