Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jutro 1,50 na otwarciu ~Cezary 4 2022-07-14 08:49
Ktoś chciał wyjść na podbitce w obliczu zagrożenia kontynuacji działaln? ~Ciekawy 2 2022-07-14 08:19
dzis 3 zł pęknie ? ~xxx2 6 2022-07-14 04:20
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2022-07-13 20:03
300 mln PLN ~carlos 2 2022-07-13 20:01
domykanie luk zwykła korekta ~bodi1 9 2022-07-13 20:00
Powrót na 1,20 ~Rico 3 2022-07-13 19:44
A mówiłem brać MOONLIT. Okazja cenowa!!! ~Info 1 2022-07-13 17:02
To było oczywiste,że zostaniecie ubrani. ~Makler 2 2022-07-13 17:02
Dziś ostatnia szansa na MOONLIT!!! Jutro pompa na 1 PLN ~Henk70 1 2022-07-13 16:50
Ale rzeżnia ~zgred 1 2022-07-13 16:47
Prawda o NanoGroup ~Ramis 1 2022-07-13 16:36
powrót na groszówki szambo wylało ~gumiś 1 2022-07-13 16:30
Prawda o NanoGroup ~Ramis 1 2022-07-13 16:28
Ratować to co macie piszą że to jest warte grosze a nie tyle ~gumiś 1 2022-07-13 16:25
Przecież to jest warte parę groszy a nie taki kosmos oj będzie płacz ~Bańdziorek 1 2022-07-13 16:23
Rzeżnia na szambie rozpoczęta cel 1 zł.jak piszą. ~zgred 1 2022-07-13 16:21
Pięknie dymają frajerów na kasę na tej szmaciance gdzie,, profesor,, ~cycu 1 2022-07-13 16:20
Zaraz drugie widły i jutro zjazd na 1 zeta ~gumiś 1 2022-07-13 16:18
Zaraz dolne widły. Ewaluacja!!!! ~Info 2 2022-07-13 16:16
Pojawił się strach o zyski ... ~Ubierają_wszystkich 3 2022-07-13 14:49
Ostatnia szansa na cięcie straty przy2 zł bo za chwilę 1+.. ~Boom 3 2022-07-13 14:25
Jest PŁACZ teraz BUHAHA BUHAHA BUHAHA ~Pozytywny 2 2022-07-13 14:23
Typowa spekulacyjna szmacianka wywindowali kurs no to zjazd ~xxxx 1 2022-07-13 14:15
Szybko przesiadka na MOONLIT!!!!! Czytać!!!!! ~INFO 2 2022-07-13 14:13
To było do przewidzenia że tu trzyma łapę spekuła ~grubasek 1 2022-07-13 14:12
Uciekać puki nie jest za póżno ~cycu 5 2022-07-13 14:09
Piszą że to zwykła spekulacja na tej szmaciance ~Bańdziorek 1 2022-07-13 14:09
Ze 1.1 na 2.58 wzroslo 135% wiec nie narzekac ~Jk 2 2022-07-13 14:04
No i na badziewiu pierwsze ale nie ostatnie dzisiaj widły ~zgred 3 2022-07-13 13:34
[x]
NANOGROUP 0,22% 2,30 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.