|
Jutro 1,50 na otwarciu
|
~Cezary
|
4
|
2022-07-14 08:49
|
|
Ktoś chciał wyjść na podbitce w obliczu zagrożenia kontynuacji działaln?
|
~Ciekawy
|
2
|
2022-07-14 08:19
|
|
dzis 3 zł pęknie ?
|
~xxx2
|
6
|
2022-07-14 04:20
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2022-07-13 20:03
|
|
300 mln PLN
|
~carlos
|
2
|
2022-07-13 20:01
|
|
domykanie luk zwykła korekta
|
~bodi1
|
9
|
2022-07-13 20:00
|
|
Powrót na 1,20
|
~Rico
|
3
|
2022-07-13 19:44
|
|
A mówiłem brać MOONLIT. Okazja cenowa!!!
|
~Info
|
1
|
2022-07-13 17:02
|
|
To było oczywiste,że zostaniecie ubrani.
|
~Makler
|
2
|
2022-07-13 17:02
|
|
Dziś ostatnia szansa na MOONLIT!!! Jutro pompa na 1 PLN
|
~Henk70
|
1
|
2022-07-13 16:50
|
|
Ale rzeżnia
|
~zgred
|
1
|
2022-07-13 16:47
|
|
Prawda o NanoGroup
|
~Ramis
|
1
|
2022-07-13 16:36
|
|
powrót na groszówki szambo wylało
|
~gumiś
|
1
|
2022-07-13 16:30
|
|
Prawda o NanoGroup
|
~Ramis
|
1
|
2022-07-13 16:28
|
|
Ratować to co macie piszą że to jest warte grosze a nie tyle
|
~gumiś
|
1
|
2022-07-13 16:25
|
|
Przecież to jest warte parę groszy a nie taki kosmos oj będzie płacz
|
~Bańdziorek
|
1
|
2022-07-13 16:23
|
|
Rzeżnia na szambie rozpoczęta cel 1 zł.jak piszą.
|
~zgred
|
1
|
2022-07-13 16:21
|
|
Pięknie dymają frajerów na kasę na tej szmaciance gdzie,, profesor,,
|
~cycu
|
1
|
2022-07-13 16:20
|
|
Zaraz drugie widły i jutro zjazd na 1 zeta
|
~gumiś
|
1
|
2022-07-13 16:18
|
|
Zaraz dolne widły. Ewaluacja!!!!
|
~Info
|
2
|
2022-07-13 16:16
|
|
Pojawił się strach o zyski ...
|
~Ubierają_wszystkich
|
3
|
2022-07-13 14:49
|
|
Ostatnia szansa na cięcie straty przy2 zł bo za chwilę 1+..
|
~Boom
|
3
|
2022-07-13 14:25
|
|
Jest PŁACZ teraz BUHAHA BUHAHA BUHAHA
|
~Pozytywny
|
2
|
2022-07-13 14:23
|
|
Typowa spekulacyjna szmacianka wywindowali kurs no to zjazd
|
~xxxx
|
1
|
2022-07-13 14:15
|
|
Szybko przesiadka na MOONLIT!!!!! Czytać!!!!!
|
~INFO
|
2
|
2022-07-13 14:13
|
|
To było do przewidzenia że tu trzyma łapę spekuła
|
~grubasek
|
1
|
2022-07-13 14:12
|
|
Uciekać puki nie jest za póżno
|
~cycu
|
5
|
2022-07-13 14:09
|
|
Piszą że to zwykła spekulacja na tej szmaciance
|
~Bańdziorek
|
1
|
2022-07-13 14:09
|
|
Ze 1.1 na 2.58 wzroslo 135% wiec nie narzekac
|
~Jk
|
2
|
2022-07-13 14:04
|
|
No i na badziewiu pierwsze ale nie ostatnie dzisiaj widły
|
~zgred
|
3
|
2022-07-13 13:34
|