Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ZACZYNSMY KURS NA PÓŁNO $$$$$$ ~Viki 1 2021-03-30 08:59
Ludzieeeee ~Józef 4 2021-03-30 08:58
Każda podbitka jest tu pod wywalenie niestety ~Ciocia 2 2021-03-30 08:29
"wynagrodzenie Spółki za wykonanie przedmiotu Umowy" Espi inwest123 2 2021-03-29 23:13
Tera czekajta na nowe info ~Gnom 3 2021-03-29 16:57
peniaże pozbyli się akcji ~bomber 4 2021-03-29 15:43
Światowy ~lis 3 2021-03-29 15:33
Trole na peronie bezcenne ~Gosik 3 2021-03-29 15:29
HA HA HA HA UBRANKA ROZDANE JUTRO 7 ZŁ !!! ~Ciocia 3 2021-03-29 13:13
A NIE MÓWIŁEM ŻE ZARAZ DOLNE ~Ciocia 2 2021-03-29 12:53
Co sądzicie? ~Nanonano 7 2021-03-29 12:49
TA SPÓŁKA PNIE SIĘ DO GÓRY OD ROKU !!! ~rades 2 2021-03-29 12:46
NA TYM BANANIE NIE ZDZIWI MNIE DZIŚ SOCZYSTY MINUS CZERWIEŃ !!! ~Ciocia 1 2021-03-29 12:35
zaraz dolne widły przygotować pampersy !!! ~kaziojasio 2 2021-03-29 12:32
wysyp pajaców ~hahaahahhahah 1 2021-03-29 12:30
a mówiłem nie tykać śmieciucha !!! płacz zaraz ~dgssw 3 2021-03-29 12:16
Ale scierwo ~HAHAHAHHA 2 2021-03-29 12:04
a NETWISE tworzy z MICROSOFT platformę szczepionek COVID ~jw 4 2021-03-29 12:02
Żałosny akcjonariat i spolka ~Sraczka 1 2021-03-29 11:56
co za balon ~becik 4 2021-03-29 11:46
Piękny kwik... ~Detektyw 3 2021-03-29 11:38
jutro 7.50 tak że NIE PCHAĆ SIĘ DLA KAŻDEGO STARCZY ~CHMMMMMM 3 2021-03-29 11:36
MBF GROUP wchodzi w fotowoltaikę, koniecznie do obserwacji ~Technik 2 2021-03-29 11:21
ta cena to jeszcze promocja ~gracz 1 2021-03-29 11:20
Ta spółka idzie tylko w górę !!! ~Darek 1 2021-03-29 11:14
trwa spotkanie z prezesem rządu - podał news! ~makler312 8 2021-03-29 10:52
Nie tym razem ten minus !! ~chudykazio 1 2021-03-29 10:49
JESZCZE DZIŚ NA MINUSIE ,ZRESZTĄ JAK ZAWSZE PO TAKICH ZAGRANIACH !! ~KAROL 1 2021-03-29 10:46
TU DWU CYFROWEGO KURSU NIGDY NIE BĘDZIE ZAPOMNIJCIE !!! ~CHMMMMMM 1 2021-03-29 10:41
STYL WALORA PROTEKTOR WIECZNIE LATAMI PRZEDZIAŁ 6 /.8.50 ~EEEEEEEEEEEEEEEER 1 2021-03-29 10:28
[x]
NANOGROUP 5,16% 2,44 2026-06-26 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.