Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
co tak nisko? ~susko 25 2021-12-22 18:35
Hahaha, ciastko was urobił na święta ~Bevik 2 2021-12-22 15:40
Ratuj się kto może JEST INFO bay bay Nano! ~Pozytywny 1 2021-12-22 15:39
I jak Klajniak? Za niedlugo placz u Ciebie Buhaha Buhaha Buhaha ~Pozytywny 7 2021-12-21 14:22
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum I jak Poztywny? kupiłeś? przeca było poniżej 4 zeta? klajnak 1 2021-12-20 21:56
Codziennie Niskie Ceny Buhahaha ha ~Pozytywny 7 2021-12-20 21:38
Poztywny, kiedy przestaniesz naganiać na 3 ziko ? klajnak 9 2021-12-16 21:57
Nowa umowa w ESPI ~Jan 9 2021-12-14 09:52
Warto trzymać? ~Obserwator 8 2021-12-12 15:08
kto blokuje kurs?? ~jw 2 2021-12-08 17:59
Bay Bay NANO czytać info!!! ~Pozytywny 6 2021-12-03 21:24
Co tak szarpie tym kursem!!! ~Idzpanwuuj 2 2021-12-02 22:21
OLA BOGA CO TU SIĘ DZIEJE!!!!! ~Pozytywny 11 2021-12-01 20:27
Jak to możliwe? ~Dawca-kapitalu 10 2021-11-29 15:24
Raporty okresowe to się chyba poza sesją publikuje... ~BananowaRepublika 3 2021-11-27 08:41
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum do Pozytywnego klajnak 1 2021-11-25 18:59
C/WK: 0,63 (!) 60% wzrostu eksportu i zysku; cena/zysk 3,30 ~snw 2 2021-11-25 11:12
Pewnie miauczynski cos wie ~Tfu 2 2021-11-23 11:12
NanoVelos i UAM zawiążą konsorcjum yoggi 22 2021-11-22 15:52
Byl przeciąg ~Tfu 1 2021-11-22 14:59
Zaczynamy ~Gosik 12 2021-11-04 13:13
Szukam ratunku ~Zrospaczony 4 2021-11-02 10:08
Projekt spółki zależnej wybrany do dofinansowania yoggi 2 2021-11-02 09:02
jak nastrój po ostatnim ESPI ? ~klajnak 14 2021-10-29 09:06
Dlaczego pan Sasin nie lansuje już profesora Ciacha? ~kac 4 2021-10-15 09:28
Dotacje ~Enigma 10 2021-10-12 08:52
To jest wiadomość!! ~AntoniB 11 2021-10-12 07:52
Chłopaki jest kandydat na LEK POLEPI KNF ~Pozytywny 10 2021-10-11 13:50
118k na czysto za 3 kwartał + wzrost prowizju z 1,25% na 6,5% ~max 26 2021-10-08 13:14
wyliczanka ~blog 14 2021-10-07 09:35
[x]
NANOGROUP 1,09% 2,33 2026-06-25 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.