za 2 q wyników z masek nie było i nic dziwnego bo to śmieszna kwota .
jak złożyć 2 komunikaty o maskach to łatwo policzyć , że;
1q -45 tys zł - prowizja 1,25%
2q - 23 tys zł - prowizja 1,25%
3q - 118 tys zł - prowizja 6,5%
w 2q szału na maski już nie było , były wszędzie w sprzedaży , tak samo dziś .
prowizja urosła 5 razy przychód też 5 razy więc pewnie taka kwota około 120 tys kwartalnie będzie stała.
jak do tego dojdzie płyn to może 200 tys. niby na waciki ale rocznie to prawie może być 1 mln z czegoś czym tak naprawdę zajęli się przypadkiem i pobocznie . czy to dużo czy mało ? niech każdy sobie sam odpowie.