Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ipopema Securities rekomenduje "kupuj" OncoArendi, cena docelowa 55 zł ~taktak 40 2021-09-24 13:34
Realna cena akcji w ciągu 3 lat 300-590 zł.? ~Rostowski 6 2021-09-23 22:00
Jejku, czy będzie dywidenda?. ~Lol 2 2021-09-23 18:26
Tu Moderator, czy Arco sprzedał wsio z żoną?. ~Moderator 6 2021-09-23 16:23
Potężny cios w akcjonariuszy OAT !.obroty 13 tysiecy ~Lol 2 2021-09-23 15:38
Raport zbieracz_grzybow 2 2021-09-23 10:54
Obroty tragedia ... zarząd powinien zareagować i podać dobre info ... ~sass 2 2021-09-23 10:46
Coś mi tu nie gra ~Bastian 1 2021-09-23 09:30
Spokojnie to tylko próba waszych nerwó ~Isy 3 2021-09-23 09:08
Dla przypomnienia o co tu chodzi. ~Rostowski 7 2021-09-23 00:56
Kapitalizacja ozymandiasz 2 2021-09-22 22:14
Wszystko rośnie,a padło spada ~Arco 3 2021-09-22 21:32
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 5 2021-09-22 13:34
Technologia roku ~ben 8 2021-09-22 10:00
Widzę, że na giełdzie nie brakuje dzieci, które są niecierpliwe. ~Rostowski 1 2021-09-22 09:33
Z plus 4% na 0.11% buhahahahaahah ~Arco 2 2021-09-22 08:22
Raporty ~Fret 1 2021-09-21 23:36
Twitter ~OAT 12 2021-09-21 21:35
Radzę już nie sprzedawać. Nowy telefon może poczekać. ~Rostowski 3 2021-09-21 16:23
Dawać trolle na widły górne gnojne.... ~BTK 1 2021-09-21 16:21
Leci. W monitorze olaboga do góry nogami buhaha ~Lol 1 2021-09-21 15:30
wróciło trolisko ~Olabogatochuj 1 2021-09-21 14:55
Ludzie uciekajcie, błagam Was. ~Olaboga 3 2021-09-21 14:42
Wczoraj minus 5, dziś znowu leci. Ewakuacja. ~Arco 5 2021-09-21 14:42
MAMY POME!!!! ~JAŚKAPELA 2 2021-09-21 12:37
Jejkuuu, Kochani TO KONIEC ~Arco 5 2021-09-21 09:21
Nominacje do nagrody roku ~Jimi 1 2021-09-20 18:30
Piękne łapanie pisklaków ~Rostowski 1 2021-09-20 14:30
Kochani, jejku, wywalajcie ~ARCO 5 2021-09-20 14:25
"Jam" mądry, patałachu, zostaje z akcjami na lata ~Lol 3 2021-09-20 10:27
[x]
MOLECURE -1,47% 5,38 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.