|
Ipopema Securities rekomenduje "kupuj" OncoArendi, cena docelowa 55 zł
|
~taktak
|
40
|
2021-09-24 13:34
|
|
Realna cena akcji w ciągu 3 lat 300-590 zł.?
|
~Rostowski
|
6
|
2021-09-23 22:00
|
|
Jejku, czy będzie dywidenda?.
|
~Lol
|
2
|
2021-09-23 18:26
|
|
Tu Moderator, czy Arco sprzedał wsio z żoną?.
|
~Moderator
|
6
|
2021-09-23 16:23
|
|
Potężny cios w akcjonariuszy OAT !.obroty 13 tysiecy
|
~Lol
|
2
|
2021-09-23 15:38
|
|
Raport
|
zbieracz_grzybow
|
2
|
2021-09-23 10:54
|
|
Obroty tragedia ... zarząd powinien zareagować i podać dobre info ...
|
~sass
|
2
|
2021-09-23 10:46
|
|
Coś mi tu nie gra
|
~Bastian
|
1
|
2021-09-23 09:30
|
|
Spokojnie to tylko próba waszych nerwó
|
~Isy
|
3
|
2021-09-23 09:08
|
|
Dla przypomnienia o co tu chodzi.
|
~Rostowski
|
7
|
2021-09-23 00:56
|
|
Kapitalizacja
|
ozymandiasz
|
2
|
2021-09-22 22:14
|
|
Wszystko rośnie,a padło spada
|
~Arco
|
3
|
2021-09-22 21:32
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
5
|
2021-09-22 13:34
|
|
Technologia roku
|
~ben
|
8
|
2021-09-22 10:00
|
|
Widzę, że na giełdzie nie brakuje dzieci, które są niecierpliwe.
|
~Rostowski
|
1
|
2021-09-22 09:33
|
|
Z plus 4% na 0.11% buhahahahaahah
|
~Arco
|
2
|
2021-09-22 08:22
|
|
Raporty
|
~Fret
|
1
|
2021-09-21 23:36
|
|
Twitter
|
~OAT
|
12
|
2021-09-21 21:35
|
|
Radzę już nie sprzedawać. Nowy telefon może poczekać.
|
~Rostowski
|
3
|
2021-09-21 16:23
|
|
Dawać trolle na widły górne gnojne....
|
~BTK
|
1
|
2021-09-21 16:21
|
|
Leci. W monitorze olaboga do góry nogami buhaha
|
~Lol
|
1
|
2021-09-21 15:30
|
|
wróciło trolisko
|
~Olabogatochuj
|
1
|
2021-09-21 14:55
|
|
Ludzie uciekajcie, błagam Was.
|
~Olaboga
|
3
|
2021-09-21 14:42
|
|
Wczoraj minus 5, dziś znowu leci. Ewakuacja.
|
~Arco
|
5
|
2021-09-21 14:42
|
|
MAMY POME!!!!
|
~JAŚKAPELA
|
2
|
2021-09-21 12:37
|
|
Jejkuuu, Kochani TO KONIEC
|
~Arco
|
5
|
2021-09-21 09:21
|
|
Nominacje do nagrody roku
|
~Jimi
|
1
|
2021-09-20 18:30
|
|
Piękne łapanie pisklaków
|
~Rostowski
|
1
|
2021-09-20 14:30
|
|
Kochani, jejku, wywalajcie
|
~ARCO
|
5
|
2021-09-20 14:25
|
|
"Jam" mądry, patałachu, zostaje z akcjami na lata
|
~Lol
|
3
|
2021-09-20 10:27
|