|
Nominacje do nagrody roku
|
~Jimi
|
1
|
2021-09-20 18:30
|
|
Piękne łapanie pisklaków
|
~Rostowski
|
1
|
2021-09-20 14:30
|
|
Kochani, jejku, wywalajcie
|
~ARCO
|
5
|
2021-09-20 14:25
|
|
"Jam" mądry, patałachu, zostaje z akcjami na lata
|
~Lol
|
3
|
2021-09-20 10:27
|
|
Znowu spadki, wiecznie spadki....lol
|
~LoL
|
2
|
2021-09-19 19:02
|
|
Jam Arco,który mądry zostaje z wydmuszką na weekend?.
|
~Arco
|
6
|
2021-09-19 19:01
|
|
Ładuje cały czas pod korek
|
~Olaboga
|
4
|
2021-09-19 16:15
|
|
Zazdroszczę tym co kupili przed umowa z Galapagos
|
~Triniwini
|
1
|
2021-09-19 14:06
|
|
W OAT mamy więcej funduszy niż ma spółka z w20 !
|
~Rozsądek
|
7
|
2021-09-17 19:20
|
|
Zakup 10 akcji, podbija kurs o 2%, buhahahaha
|
~Arco
|
3
|
2021-09-17 16:04
|
|
Trole w szoku, papier nie chce spadac
|
~arco
|
2
|
2021-09-17 15:19
|
|
Sami specjaliscio d 7. boleści tu komsntują
|
~Autor
|
3
|
2021-09-17 14:13
|
|
Obroty 20 tysi, jest super!!!
|
~Arco
|
2
|
2021-09-17 13:47
|
|
Odpał to tu bedzie, ale w monitorze do góry nogami
|
~Lol
|
8
|
2021-09-17 09:25
|
|
Jejku kochani to podbitka, tylko
|
~Arco
|
2
|
2021-09-17 09:18
|
|
Coś się kroji
|
~Kajtek
|
9
|
2021-09-17 08:57
|
|
Test cierpliwości- dla każdego!
|
~Rostowski
|
1
|
2021-09-16 16:18
|
|
OLaboga nie ma żony....to
|
~BTK
|
1
|
2021-09-16 12:35
|
|
dzisiaj będzie zrzut ... 16.09 asymilacja akcji
|
~sass
|
1
|
2021-09-16 09:10
|
|
biedny trol spadkowy napiera od rana do ...
|
~wycena
|
10
|
2021-09-15 23:02
|
|
Tu żona Olabogi, mąż ma urojenia, proszę go nie słuchać
|
~Żona_Olaboga
|
7
|
2021-09-15 20:08
|
|
Dziś rakieta, plus 0,56% buhahahahaa
|
~Arco
|
3
|
2021-09-15 19:51
|
|
Jam Arco, jest szansa na dywidende?.
|
~Arco
|
5
|
2021-09-15 16:32
|
|
Tu żona Arco, wywaliliśmy wszystko. Mam dość.
|
~Żona-arco
|
4
|
2021-09-15 13:54
|
|
Upodlenie sięga zenitu, 12 mcy zjazd..
|
~Arco
|
3
|
2021-09-15 11:34
|
|
Trole
|
~Tymek
|
3
|
2021-09-15 09:40
|
|
OATD 2
|
~Biotechnolog
|
11
|
2021-09-15 09:14
|
|
Dywidende wypłaca w akompaniamencie płaczu troli peroniarzy
|
~Tfu
|
2
|
2021-09-14 19:56
|
|
Akcjonariusze brutalnie grzmienie od roku
|
~Lol
|
1
|
2021-09-14 16:42
|
|
Jam Arco, wywaliłem, wam też radzę.
|
~Arco
|
1
|
2021-09-14 16:07
|