Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nominacje do nagrody roku ~Jimi 1 2021-09-20 18:30
Piękne łapanie pisklaków ~Rostowski 1 2021-09-20 14:30
Kochani, jejku, wywalajcie ~ARCO 5 2021-09-20 14:25
"Jam" mądry, patałachu, zostaje z akcjami na lata ~Lol 3 2021-09-20 10:27
Znowu spadki, wiecznie spadki....lol ~LoL 2 2021-09-19 19:02
Jam Arco,który mądry zostaje z wydmuszką na weekend?. ~Arco 6 2021-09-19 19:01
Ładuje cały czas pod korek ~Olaboga 4 2021-09-19 16:15
Zazdroszczę tym co kupili przed umowa z Galapagos ~Triniwini 1 2021-09-19 14:06
W OAT mamy więcej funduszy niż ma spółka z w20 ! ~Rozsądek 7 2021-09-17 19:20
Zakup 10 akcji, podbija kurs o 2%, buhahahaha ~Arco 3 2021-09-17 16:04
Trole w szoku, papier nie chce spadac ~arco 2 2021-09-17 15:19
Sami specjaliscio d 7. boleści tu komsntują ~Autor 3 2021-09-17 14:13
Obroty 20 tysi, jest super!!! ~Arco 2 2021-09-17 13:47
Odpał to tu bedzie, ale w monitorze do góry nogami ~Lol 8 2021-09-17 09:25
Jejku kochani to podbitka, tylko ~Arco 2 2021-09-17 09:18
Coś się kroji ~Kajtek 9 2021-09-17 08:57
Test cierpliwości- dla każdego! ~Rostowski 1 2021-09-16 16:18
OLaboga nie ma żony....to ~BTK 1 2021-09-16 12:35
dzisiaj będzie zrzut ... 16.09 asymilacja akcji ~sass 1 2021-09-16 09:10
biedny trol spadkowy napiera od rana do ... ~wycena 10 2021-09-15 23:02
Tu żona Olabogi, mąż ma urojenia, proszę go nie słuchać ~Żona_Olaboga 7 2021-09-15 20:08
Dziś rakieta, plus 0,56% buhahahahaa ~Arco 3 2021-09-15 19:51
Jam Arco, jest szansa na dywidende?. ~Arco 5 2021-09-15 16:32
Tu żona Arco, wywaliliśmy wszystko. Mam dość. ~Żona-arco 4 2021-09-15 13:54
Upodlenie sięga zenitu, 12 mcy zjazd.. ~Arco 3 2021-09-15 11:34
Trole ~Tymek 3 2021-09-15 09:40
OATD 2 ~Biotechnolog 11 2021-09-15 09:14
Dywidende wypłaca w akompaniamencie płaczu troli peroniarzy ~Tfu 2 2021-09-14 19:56
Akcjonariusze brutalnie grzmienie od roku ~Lol 1 2021-09-14 16:42
Jam Arco, wywaliłem, wam też radzę. ~Arco 1 2021-09-14 16:07
[x]
MOLECURE 3,90% 5,59 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.