Jak na spółkę biotechnologiczną, mającą tak dobrą sytuację finansową i ogromne perspektywy, to ta cała kapitalizacja jest po prostu śmieszna.
ok. 1/2 Mabionu i ok. 1:1 Biomedu to stanowczo za mało na firmę która zawarła największą umowę w historii polskiej biotechnologii.
OAT prężnie działa w social mediach i za to mu chwała, dzięki temu wiadomo, że w firmie się dzieje. Niestety na naszej giełdzie jest za dużo ludzi którzy czytają tylko espi i raporty. W poniedziałek dostaniemy kwartalny, więc może coś się zmieni. Póki co zostało nam tylko czekać i nie słuchać wujków dobra rada którzy rozpaczliwie troszczą się o stan naszych portfeli.
Pozdrawiam cierpliwych :)