Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Matko, minus 4 %%%, ucieczkaaa ~Arco 2 2021-10-01 09:09
Mario Magdaleno , tragedia na OAt, zjazd z 70 na 40 ~Arco 8 2021-09-30 23:53
To co sie tu dzieje od roku to koszmar, jejkuu ~LoL 6 2021-09-30 23:53
Wchodzę w Medicofarma Biotech SA ~Franco 4 2021-09-30 23:29
Kiedy trzeba mieć akcje pod dywidende? ~Wielki_Gatsby 3 2021-09-30 19:24
Witamy nowych akcjonariuszy ~uhu 8 2021-09-30 19:07
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa ~Fanoat 2 2021-09-30 18:55
Podsumowanie - dyskusja zbieracz_grzybow 55 2021-09-30 18:18
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2021-09-30 13:01
Koniec bajania, wywalam pkciem. ~Arco 1 2021-09-30 09:43
Jam Arco wraz z żoną wywaliłem wszytko za 50 k. Dziś. ~Arco 3 2021-09-29 17:10
Mierne obroty, mierne perspektywy, dramat. Pkciem ~Wielki_Gatsby 1 2021-09-29 16:57
Dziś puściłem za ostatnie 50 dych OAT. Powodzenia ~Kierowcabusa 1 2021-09-29 16:45
Już prawie 50% spadło z zeszłorocznego szczytu. ~batman 6 2021-09-29 14:57
Kurs wybił dołem, to koniec marzeń. ~Arco 2 2021-09-29 10:40
Trole chcą dywidendę, a nie mają akcji. WTF? ~Kasztan 2 2021-09-28 20:54
Jam nowy, kiedy będzie szansa na dywidende?. ~Olaboga 5 2021-09-28 19:04
jak patrzę na te GPW ~misiekpl 5 2021-09-28 15:58
Jejku, znowu leci... ~Arco 2 2021-09-28 10:56
Najbliższe komercjalizację ~Maciej 1 2021-09-27 19:46
Raport blady, witamy 3 ~Arco 3 2021-09-27 19:28
Raport ;) ozymandiasz 1 2021-09-27 18:34
Mam dość, sprzedałem. Jam Kierowca busa ~Kierowcabusa 1 2021-09-27 16:48
Jejkuuu, biedny Oat. ~Jejku 1 2021-09-27 14:03
Eksperci pozytywnie zapatrują się na akcje OncoArendi ~wycena 8 2021-09-27 12:24
Czy forumowicze pożyczyliby 50 tysi, oddam pewnikiem, jak oat odbije?. ~Lol 10 2021-09-27 09:32
Czy forumowicze pożyczyliby dyszke na chleb? Fundy nie płacą ~Olaboga 5 2021-09-26 12:45
Trole krzyczą że to już ich KONIEC ~Lol 13 2021-09-26 00:23
EKOBOX to przyszlosc w najblizszym czasie 1.2-2.6zl! ~egoista 1 2021-09-25 15:27
przyszły tydzień na niezłym plusie? ~ktowie 1 2021-09-24 18:54
[x]
MOLECURE -1,47% 5,38 2026-06-25 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.