|
Matko, minus 4 %%%, ucieczkaaa
|
~Arco
|
2
|
2021-10-01 09:09
|
|
Mario Magdaleno , tragedia na OAt, zjazd z 70 na 40
|
~Arco
|
8
|
2021-09-30 23:53
|
|
To co sie tu dzieje od roku to koszmar, jejkuu
|
~LoL
|
6
|
2021-09-30 23:53
|
|
Wchodzę w Medicofarma Biotech SA
|
~Franco
|
4
|
2021-09-30 23:29
|
|
Kiedy trzeba mieć akcje pod dywidende?
|
~Wielki_Gatsby
|
3
|
2021-09-30 19:24
|
|
Witamy nowych akcjonariuszy
|
~uhu
|
8
|
2021-09-30 19:07
|
|
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa
|
~Fanoat
|
2
|
2021-09-30 18:55
|
|
Podsumowanie - dyskusja
|
zbieracz_grzybow
|
55
|
2021-09-30 18:18
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2021-09-30 13:01
|
|
Koniec bajania, wywalam pkciem.
|
~Arco
|
1
|
2021-09-30 09:43
|
|
Jam Arco wraz z żoną wywaliłem wszytko za 50 k. Dziś.
|
~Arco
|
3
|
2021-09-29 17:10
|
|
Mierne obroty, mierne perspektywy, dramat. Pkciem
|
~Wielki_Gatsby
|
1
|
2021-09-29 16:57
|
|
Dziś puściłem za ostatnie 50 dych OAT. Powodzenia
|
~Kierowcabusa
|
1
|
2021-09-29 16:45
|
|
Już prawie 50% spadło z zeszłorocznego szczytu.
|
~batman
|
6
|
2021-09-29 14:57
|
|
Kurs wybił dołem, to koniec marzeń.
|
~Arco
|
2
|
2021-09-29 10:40
|
|
Trole chcą dywidendę, a nie mają akcji. WTF?
|
~Kasztan
|
2
|
2021-09-28 20:54
|
|
Jam nowy, kiedy będzie szansa na dywidende?.
|
~Olaboga
|
5
|
2021-09-28 19:04
|
|
jak patrzę na te GPW
|
~misiekpl
|
5
|
2021-09-28 15:58
|
|
Jejku, znowu leci...
|
~Arco
|
2
|
2021-09-28 10:56
|
|
Najbliższe komercjalizację
|
~Maciej
|
1
|
2021-09-27 19:46
|
|
Raport blady, witamy 3
|
~Arco
|
3
|
2021-09-27 19:28
|
|
Raport ;)
|
ozymandiasz
|
1
|
2021-09-27 18:34
|
|
Mam dość, sprzedałem. Jam Kierowca busa
|
~Kierowcabusa
|
1
|
2021-09-27 16:48
|
|
Jejkuuu, biedny Oat.
|
~Jejku
|
1
|
2021-09-27 14:03
|
|
Eksperci pozytywnie zapatrują się na akcje OncoArendi
|
~wycena
|
8
|
2021-09-27 12:24
|
|
Czy forumowicze pożyczyliby 50 tysi, oddam pewnikiem, jak oat odbije?.
|
~Lol
|
10
|
2021-09-27 09:32
|
|
Czy forumowicze pożyczyliby dyszke na chleb? Fundy nie płacą
|
~Olaboga
|
5
|
2021-09-26 12:45
|
|
Trole krzyczą że to już ich KONIEC
|
~Lol
|
13
|
2021-09-26 00:23
|
|
EKOBOX to przyszlosc w najblizszym czasie 1.2-2.6zl!
|
~egoista
|
1
|
2021-09-25 15:27
|
|
przyszły tydzień na niezłym plusie?
|
~ktowie
|
1
|
2021-09-24 18:54
|