Mimo najwyższej umowy w historii polskiego biotechu powolna obsuwa przez prawie rok, nie ma żadnych podbić nawet spekulacyjnych. Wystarczy spojrzeć na wykres OAT przed podpisaniem umowy partenrskiej. Rynek chyba baardzo ostrożnie podchodzi do planów OAT i widzi masę zagrożeń. Małe infa które u innych spółek zrobiłyby kilkunastoprocentową świecę chociażby, tutaj przechodzą bez echa.