|
Duża część ludzi
|
~Figo
|
6
|
2021-10-05 15:13
|
|
Ubrani jak zwykle
|
~Med
|
2
|
2021-10-05 15:12
|
|
to chyba jakis zart
|
~as
|
3
|
2021-10-05 15:12
|
|
czekam z zakupami na luce
|
~jadwaszem
|
2
|
2021-10-05 13:31
|
|
Szacunkowe wyniki za Q3 2021
|
~Marek
|
1
|
2021-10-05 09:27
|
|
Pytania
|
zbieracz_grzybow
|
13
|
2021-10-05 09:14
|
|
widac, że język coraz ostrzejszy
|
~arco
|
1
|
2021-10-05 09:05
|
|
Frajernia ubrana po 40 do apelu wystąp do apelu.
|
~Kierowcabusa
|
2
|
2021-10-05 09:04
|
|
Wyjaśnienie dzisiejszej sytuacji - tego co dzieje sie z kursem.
|
~Rostowski
|
26
|
2021-10-05 09:03
|
|
Jezuuu, minus 3%
|
~Olaboga
|
1
|
2021-10-05 09:02
|
|
Pani i Panowie,wnet zmiana kodu na 2.
|
~Lol
|
4
|
2021-10-05 07:38
|
|
-15% w trzy dni
|
~Dywidendowy
|
2
|
2021-10-04 20:30
|
|
Stoplosy
|
~Janusz
|
5
|
2021-10-04 19:24
|
|
Jam Wielki Gatsby, mam dość, szczerze mam dosyć.
|
~Wielki_Gatsby
|
6
|
2021-10-04 18:36
|
|
"Upodlone" trole wrzeszczą, że to już "ich koniec"
|
~Lol
|
2
|
2021-10-04 17:48
|
|
Pięknie nas szumowski załatwił.
|
~qwerty
|
5
|
2021-10-04 17:47
|
|
Arkusz zleceń
|
~Bartek
|
9
|
2021-10-04 16:58
|
|
Rzesza baranków czeka na odpał 200 % jak w 2020r.
|
~Inteligent
|
5
|
2021-10-04 16:47
|
|
Żona Arco biega pod siedzibą OAT, co się dzieje?.
|
~Lol
|
10
|
2021-10-04 12:54
|
|
Łapciuchy chcą dalej kupić akcje...?
|
~BTK
|
12
|
2021-10-04 12:46
|
|
Chciałbym widzieć wasze głupkowate spojrzenia
|
~batman
|
8
|
2021-10-03 12:10
|
|
Fajnie się kurs zachował po tym zrzucie
|
~Sass
|
15
|
2021-10-02 20:06
|
|
Biedni akcjonariusze OAT, jejku
|
~Lol
|
2
|
2021-10-02 00:08
|
|
Cały week bede płakał, żona też. Mam dość.
|
~Lol
|
4
|
2021-10-02 00:07
|
|
Przypominam, co napisał juz jakis czas temu jakis gosciu
|
~iris
|
5
|
2021-10-01 17:17
|
|
Pamiętacie jak kurs spółki przed odpałem tez spadał.
|
~Ewa
|
3
|
2021-10-01 14:51
|
|
Ja się poddaje, wywalam, koniec tego.
|
~Arco
|
11
|
2021-10-01 14:15
|
|
Czy to już dziś?
|
zbieracz_grzybow
|
30
|
2021-10-01 10:31
|
|
dlaczego oni nas tak traktują???
|
~JAŚKAPELA
|
6
|
2021-10-01 09:17
|
|
Dziś witamy 3 z przodu. Echhh
|
~Lol
|
1
|
2021-10-01 09:11
|