Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Duża część ludzi ~Figo 6 2021-10-05 15:13
Ubrani jak zwykle ~Med 2 2021-10-05 15:12
to chyba jakis zart ~as 3 2021-10-05 15:12
czekam z zakupami na luce ~jadwaszem 2 2021-10-05 13:31
Szacunkowe wyniki za Q3 2021 ~Marek 1 2021-10-05 09:27
Pytania zbieracz_grzybow 13 2021-10-05 09:14
widac, że język coraz ostrzejszy ~arco 1 2021-10-05 09:05
Frajernia ubrana po 40 do apelu wystąp do apelu. ~Kierowcabusa 2 2021-10-05 09:04
Wyjaśnienie dzisiejszej sytuacji - tego co dzieje sie z kursem. ~Rostowski 26 2021-10-05 09:03
Jezuuu, minus 3% ~Olaboga 1 2021-10-05 09:02
Pani i Panowie,wnet zmiana kodu na 2. ~Lol 4 2021-10-05 07:38
-15% w trzy dni ~Dywidendowy 2 2021-10-04 20:30
Stoplosy ~Janusz 5 2021-10-04 19:24
Jam Wielki Gatsby, mam dość, szczerze mam dosyć. ~Wielki_Gatsby 6 2021-10-04 18:36
"Upodlone" trole wrzeszczą, że to już "ich koniec" ~Lol 2 2021-10-04 17:48
Pięknie nas szumowski załatwił. ~qwerty 5 2021-10-04 17:47
Arkusz zleceń ~Bartek 9 2021-10-04 16:58
Rzesza baranków czeka na odpał 200 % jak w 2020r. ~Inteligent 5 2021-10-04 16:47
Żona Arco biega pod siedzibą OAT, co się dzieje?. ~Lol 10 2021-10-04 12:54
Łapciuchy chcą dalej kupić akcje...? ~BTK 12 2021-10-04 12:46
Chciałbym widzieć wasze głupkowate spojrzenia ~batman 8 2021-10-03 12:10
Fajnie się kurs zachował po tym zrzucie ~Sass 15 2021-10-02 20:06
Biedni akcjonariusze OAT, jejku ~Lol 2 2021-10-02 00:08
Cały week bede płakał, żona też. Mam dość. ~Lol 4 2021-10-02 00:07
Przypominam, co napisał juz jakis czas temu jakis gosciu ~iris 5 2021-10-01 17:17
Pamiętacie jak kurs spółki przed odpałem tez spadał. ~Ewa 3 2021-10-01 14:51
Ja się poddaje, wywalam, koniec tego. ~Arco 11 2021-10-01 14:15
Czy to już dziś? zbieracz_grzybow 30 2021-10-01 10:31
dlaczego oni nas tak traktują??? ~JAŚKAPELA 6 2021-10-01 09:17
Dziś witamy 3 z przodu. Echhh ~Lol 1 2021-10-01 09:11
[x]
MOLECURE -2,50% 5,46 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.