Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Co z tymi trolami? zbieracz_grzybow 9 2021-10-08 10:56
Żona Arco biega pod siedzibą OAT, co się dzieje?. ~Lol 11 2021-10-08 10:33
Uwaga- sprzedałem. Jam Wielki Gatsby ~Wielki_Gatsby 11 2021-10-07 22:41
Uwaga Lapserdaki kupie po 36-37 pare kilo, dacie nizej? ~BTK 3 2021-10-07 22:18
Mam obawy, że jutro open + 19% ~Wielki__Daro 1 2021-10-07 07:47
Mam obawy, że jutro open - 19%...oby nie... ~Wielki_Gatsby 1 2021-10-07 00:42
Zaczynamy zabawę :) OAT góra ~Jon 3 2021-10-07 00:29
całe forum strolowane przez trolów ~jamtyż 2 2021-10-06 22:03
Jam Arco wraz z żoną wywaliłem wszytko za 50 k. Dziś. ~Arco 1 2021-10-06 15:51
Żona pyta o pieniądze na mieszkanie, o Boże o kur....! ~Wielki_Gatsby 3 2021-10-06 15:15
Czy jest możliwy short sqeeze na OaT? ~Lol 5 2021-10-06 15:14
To jest już gruba przesada ~batman 5 2021-10-06 15:07
Trolliska ostrzegały przed zmianą kodu na 3. ~Olaboga 11 2021-10-06 14:21
Kiedy trzeba mieć akcje pod dywidende? ~Lol 2 2021-10-06 14:18
kolejna umowa najwcześniej w 2022 ~Holdem 9 2021-10-06 13:49
I znowu przewalaja papier. Pakiety duze leca. ~as 2 2021-10-06 12:50
Nie chce rosnąć będzie spadać ~Bastian 1 2021-10-06 09:23
Ubrałem się po 56 zł, 2000 szt. Co robić?. ~Lopez 7 2021-10-05 22:58
Mam takie pytanie? ~Artefakt 1 2021-10-05 22:43
Jam Arco, nie wytrzymamałem, popuściłem w galoty. ~Arco 4 2021-10-05 21:58
RGR odwrócenie trendu ~tenteges 4 2021-10-05 21:43
Jam płaczę, żona płaczę, ile jeszcze upadlania?. ~Arco 11 2021-10-05 21:21
Galapagos OAT 01 ~Aa 10 2021-10-05 17:59
Szok,jejku ~Kierowcabusa 1 2021-10-05 16:41
Baton 3tysie akcji rozebrany w 5 min ~as 3 2021-10-05 16:08
Wydaje mi się że ~Janusz 1 2021-10-05 16:05
co tu się dzieje ? ~onco_INC 1 2021-10-05 15:20
Kto to tak kupuje?? zbieracz_grzybow 14 2021-10-05 15:20
Matko, minus 3 %%%, ucieczkaaa ~Arco 5 2021-10-05 15:19
Duża część ludzi ~Figo 6 2021-10-05 15:13
[x]
MOLECURE -2,32% 5,47 2026-06-24 09:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.