Wywala bo myśli że idzie krach,a tak na moje oko to tylko korektana szerokim rynku którą grubasy wykorzystują do uwalwnia kursu zbyt dużo ludzi było przekonanych że to powimno latać powyżej 100 zł i tylko czekali żeby szybko zarobić. Moim zdaniem jest to skoordynowana akcja funduszy przy cichym przyzwpoleniu zarządu po to żeby odebrać akcję zbytnim optymistą,krótko mówiąc niedowiarki(spekulanci) sprzedają I to jest dobry moment żeby powoli małymi pakietami dobierać małymi pakietami. Dopóki spółka nie odniesie się do sytuacji odbieram to jako rozgrywkę i okazję do akumulacji pozdrawiam