Haha to was Szumowscy nieźle ubrali wsumie mroźna zima ma być więc przynajmniej będzie ciepło XD a co będzie jak fundusz zacznie ten swój pakiet wywalać tu widły mogą być rozgrzane do czerwoności a widłowy kilkanaście dni będzie miał pełne ręce roboty XD