Nie bywam często na forum, zaglądam na to OAT czy przypadkiem nie pojawiło się jakieś info o którym nie wiem.
Nigdy wcześniej nie widziałem takiego wysypu tych wpisów typu "jam" czy "ojej".
O co w tym chodzi?
Na innych spółkach też tak jest?
Czemu moderator tego nie blokuje?