Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Do końca miesiąca witamy 2 z przodu. ~Lol 4 2021-10-21 10:26
Umowa z Galapagos ~bambi22 5 2021-10-20 14:27
Zniewolony i upodlony akcjonariat OAt ~Lol 2 2021-10-20 08:50
jestem w plecy 45 %, stara jak sie dowie.... ~LOL 3 2021-10-20 08:50
Rank dziś promocja przed wybiciem na ponad 3zł ~Lewy 2 2021-10-19 17:43
Trole krzyczą że są upodlone. ~Lol 4 2021-10-19 13:10
konkretne pytanie! ~obserwatorGPW 5 2021-10-18 22:46
Stara była w banku, mam w domu dramat... ~LoL 3 2021-10-18 12:17
Mielismy sie widziec przy 33 zetach, sprzedalem dzialke aby dokupic ~BTK 4 2021-10-18 11:15
Jak się stara dowie, że po studiach za które płaciła, troluję za grosze ~Olaboga 1 2021-10-16 20:06
Widziałem wczoraj Olaboge przy śmietniku ~Lol 1 2021-10-15 13:33
Wycena zbieracz_grzybow 6 2021-10-14 16:04
Galapagos zbieracz_grzybow 13 2021-10-14 13:57
OncoArendi podpisał umowę partneringową w sprawie rozwoju leku OATD-01 ~Jon 1 2021-10-14 01:11
Trole się uspokoiły ~Fan 1 2021-10-13 22:07
Widzimy się na 33 złotych ~Bastian 3 2021-10-13 10:09
gdzie znaleć linki do badań GLP I fazy może ktoś wrzucic, kiedy kończą ~Hm 6 2021-10-12 17:32
znowu boczniak przez rok ? ~saas 1 2021-10-11 11:20
3,5 mln obrotu i zaraz na +++ nie mam pytań ~wycena 22 2021-10-11 08:54
Jam LoL, mam dość, wywalam jutro wsio. ~Lol 5 2021-10-11 08:47
Samarytanin Olaboga wzywa do sprzedaży, szukając frajerów buhaha ~Lolaboga 1 2021-10-10 00:35
Kapłan LoL wzywa do wyrzutu akcji, wyrzucamy?. ~Arco 4 2021-10-09 19:58
Upodlenie ma gorzki smak, 12 mcy zjazd. ~Lol 9 2021-10-09 17:46
"Upodlone" trole ogłosiły że "popuściły w galoty" ~Lol 7 2021-10-09 12:12
Widzę, ze od kilku dni mamy tu animatora. ~as 2 2021-10-09 11:32
Jam LoL, nie wytrzymamałem, popuściłem w galoty. ~Lol 2 2021-10-08 20:29
Żona węszy gdzie kasa,o 11 ma iść do banku sprawdzić rachunki, jejkuuu ~Lol 8 2021-10-08 20:28
boczny trwał rok...kiedy urośnie ~Jacky 3 2021-10-08 17:15
No nieźle to sobie wymyślili, ale niech nie myślą że sam nie dokupilem ~Lol 1 2021-10-08 14:56
Co z tymi trolami? zbieracz_grzybow 9 2021-10-08 10:56
[x]
MOLECURE -1,58% 5,60 2026-06-23 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.