|
popatrzcie na moja jak ładnie idzie- czy to druga fala ?
|
~ładnie
|
1
|
2009-08-14 12:46
|
|
Kupowac bardzo tanioi zaraz OD J A Z D
|
~andreas
|
1
|
2009-08-14 12:45
|
|
ostatnie niedowiarki sprzedają
|
~szkoda
|
1
|
2009-08-14 12:45
|
|
moj ciekawe czy beda drugie widly radze kjupowac@@@@@@@@@@@@@@@@@
|
~mojek
|
2
|
2009-08-14 12:44
|
|
Moj jeszcze dzi 20% @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
|
~moj moj
|
1
|
2009-08-14 12:44
|
|
dzisiaj + 30 kto nie posiada ten bedzie zalowal M O J !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~andreas
|
2
|
2009-08-14 12:43
|
|
dzis moze nawet 30%
|
~mojek
|
1
|
2009-08-14 12:41
|
|
$$$$$$$$$ MOJ - WIDŁY !!!!!!!!!!!!!!! $$$$$$$$$$$
|
~super
|
2
|
2009-08-14 12:39
|
|
$$$$$$$$$ MOJ - JAZDA NA KOLEJNE WIDŁY 4,15 !!!!!! $$$$$$$$$$$
|
~PKC !!!!!!
|
1
|
2009-08-14 12:32
|
|
$$$$$$$$$ MOJ - OSTSTNIA SZANSA $$$$$$$$$$$
|
~tak trzymać
|
4
|
2009-08-14 12:32
|
|
MOJ - mamy widły i lecimy na +30%
|
~pięknie
|
1
|
2009-08-14 12:19
|
|
MOJ -powrót.....S M O K A ....witamy ..................................
|
~wawa
|
1
|
2009-08-14 12:16
|
|
MOJ-MOJ-MOJ START
|
~icm
|
4
|
2009-08-14 12:09
|
|
IDM wzrost zysków za 2Q w porównaniu z .3Q 08r o 450% !!!
|
~Rakieta ruszy !!
|
2
|
2009-08-14 08:53
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2009-08-12 21:15
|
|
co dalej z MOJ?
|
~SS
|
10
|
2009-08-12 15:31
|
|
INBOK
|
~BILANS
|
1
|
2009-08-12 13:41
|
|
CZEKAM NA 3,25 ZA MÓJ
|
~swojak
|
7
|
2009-08-12 13:24
|
|
MÓJ do piątku po 4,50 zł
|
~zaza
|
4
|
2009-08-11 17:47
|
|
TY BĘDZIESZ MÓJ, MÓJ TYLKO MÓJ
|
~zaza
|
1
|
2009-08-11 14:46
|
|
NC index wzrósł wczoraj o 1,26%- moja opinia
|
~fK
|
1
|
2009-08-11 07:33
|
|
WIGOMETR INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH 10.08. - 14.08.2009 r.
|
emeryt_giełdowy
|
57
|
2009-08-10 19:51
|
|
do piątku 2.10 PLN
|
~kongo
|
1
|
2009-08-10 17:28
|
|
do piątku 2.10 PLN
|
~kongo
|
1
|
2009-08-10 16:54
|
|
CUKROPOL
|
~cukrzyk
|
1
|
2009-08-10 13:11
|
|
CO JEST LESZCZE CZEKAM NA MÓJ PO 3,25
|
~swojak
|
1
|
2009-08-07 12:54
|
|
Mam problem z TVNCNBC nie działa "Błąd pobierania licencji
|
~autor
|
1
|
2009-08-07 12:45
|
|
MÓJ JESZCZE NIŻJ, JAJ NIE MACIE CZY CO
|
~swojak
|
1
|
2009-08-07 12:43
|
|
PROSZĘ O WYWALANIE PAPIERKA MÓJ
|
~swojak
|
1
|
2009-08-07 12:38
|
|
marsz spekuły na MOJ
|
~agent
|
1
|
2009-08-07 12:29
|