Forum giełdowe spółki MOJ

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
CZY MOGŁBY MI KTOS WYTŁUMACZYC CO TO JEST TEN LOP? ~PAWEŁ JUS 9 2009-08-07 12:12
co dalej z tą spółką? ~SS 5 2009-08-07 10:19
Panie i Panowie moja mowa będzie krótka: ~kratos 3 2009-08-07 10:17
lubię jak rosnie! czas na bzykanko ~maggie 3 2009-08-06 19:20
sprawdzał ktos AT - wychodzi 10 zl dojdzie i kiedy ? ~jasiek 4 2009-08-06 10:25
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2009-08-05 14:16
Dywidenda ~Skorpionek 1 2009-08-05 12:48
TAK JAK PISAŁAM: SPRZEDALAM I POSZŁO UP ;) ~MM 1 2009-08-05 11:56
MÓJ piękne wywalnko ~laik 6 2009-08-05 09:15
KONIEC KOREKTY - STARTUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!_MOJ ~Piko 7 2009-08-04 10:41
TEGOM CHCIAŁ-A TERAZ NIEDŻWIEDZIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~LIS 20 2009-08-03 21:41
Wyjdzie na plus? ~M-kler 3 2009-08-03 20:05
ej co jest grane ~swiezak 28 2009-08-03 12:56
Otwarcie w Poniedziałek ~M-kler 6 2009-08-03 11:14
NIE DENERWUJ SIE ZIOMAL ~OLA 1 2009-07-31 17:20
Weszło tyle to czekam na kolejne ~Zielarz 1 2009-07-31 16:12
Warto...? ~Hmmm 4 2009-07-31 12:42
moj -koniec korekty ~siwy 3 2009-07-31 12:06
MOJ - brać z prawej, a nie czekać że ktoś sypnie ~adam 1 2009-07-31 10:44
W co warto wejść??? ~mi26 1 2009-07-30 23:22
MOJ WYBICIE Z SYGNAŁEM K DLA TRENDU ŚREDNIEGO maciej_z_krakowa 109 2009-07-30 20:16
Info do Macieja_z_Krakowa dol_amroth 1 2009-07-30 17:24
Jak obstawiacie otwarcie na piątek? ~M-kler 9 2009-07-30 16:06
UWAGA !!!!!!!!!!!! chyba straszne moczenie na moju ~GPW 1 2009-07-30 15:04
zaraz ruszamy na północ ~skarbnik. 1 2009-07-30 14:30
Korekta? ~Lopek16 1 2009-07-30 14:07
właśnie sie ~skorekciliśmy 1 2009-07-30 14:05
moj jeszcze kilka dni wzrostow ~sk 4 2009-07-30 12:31
uciekać bo okręt tonie ~beata 6 2009-07-30 12:08
moj, czy warto jeszcze wchodzić mirekk1 11 2009-07-30 11:38
[x]
MOJ -0,66% 1,50 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.