|
Oceńcie mój portfel
|
~Twój OFE
|
2
|
2009-09-01 21:43
|
|
MOJ czy to juz dziś
|
~wiki
|
6
|
2009-08-31 19:01
|
|
MOJ, upadek, kierunek 2 PLN
|
~heh
|
12
|
2009-08-31 15:26
|
|
MOJ pięknie rośnie pod wyniki!!!
|
~HEH
|
18
|
2009-08-31 15:07
|
|
Czas sprzedać gniota
|
~SS
|
2
|
2009-08-31 14:46
|
|
MOJ jutro Was zadziwi
|
~MOJ
|
2
|
2009-08-31 13:55
|
|
gdyby ktos był chętny aby pogadać to mój nr gg to:
|
kowadam
|
4
|
2009-08-31 13:24
|
|
do chrisa
|
~to sem ja
|
1
|
2009-08-31 11:40
|
|
Obserwować MOJ-a, dzisiaj odjazd.
|
~już niebawem
|
1
|
2009-08-28 14:18
|
|
VENO
|
~WiG
|
1
|
2009-08-28 09:10
|
|
MOJ, CZAS RUSZYĆ Z MIEJSCA
|
~TO JUŻ JUTRO
|
1
|
2009-08-27 19:15
|
|
Jaki dom maklerski z niskimi prowizjami polecacie?
|
~xawery
|
4
|
2009-08-26 23:48
|
|
MOJ
|
~SS
|
3
|
2009-08-25 22:49
|
|
MOJ - Uwaga na moja
|
~koko
|
11
|
2009-08-25 14:42
|
|
Spolki na litere B,I,K,P,P
|
~kamil
|
1
|
2009-08-25 11:25
|
|
Kierdy wyniki MOJ-a?
|
~M-kler
|
3
|
2009-08-24 21:48
|
|
MOJ!!! Jakie szanse, że w tym tygodniu coś drgnie?
|
~SS
|
13
|
2009-08-24 19:10
|
|
MOJ,MOJ -KONIEC KOREKTY
|
~pou
|
13
|
2009-08-21 20:05
|
|
MOJ bedzie 2-gi SKOK ?
|
~byk
|
2
|
2009-08-21 15:42
|
|
MOJ - nic z tego, wracamy na 3 zł :(
|
~luk
|
3
|
2009-08-21 12:10
|
|
#### MOJ - WZROST O 30% - POPATRZCIE NA WYKRES ######
|
~AT
|
3
|
2009-08-21 08:58
|
|
MOJ - uwaga na powrót SMOKA
|
~wawa
|
4
|
2009-08-20 12:14
|
|
Sygnity. Widze że co niektóry już popuszcza.....nie moja kasa...........
|
a.f.f.a
|
1
|
2009-08-20 09:29
|
|
Moj moze nawet dzis 30% up
|
~andy pandy
|
6
|
2009-08-19 12:15
|
|
odliczanie trwa
|
~MOJ
|
1
|
2009-08-19 11:51
|
|
uśpiony wulkan
|
~skarbnik.
|
8
|
2009-08-19 09:53
|
|
MOJ - uwaga bo zaraz ucieknie
|
~wawa
|
1
|
2009-08-18 12:18
|
|
MOJ - uwaga na powrót SMOKA
|
~wawa
|
1
|
2009-08-18 12:07
|
|
ZACHWILE DUZY ODPAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
|
~moj
|
9
|
2009-08-17 17:47
|
|
$-NOWY MÓJ PRZYJACIEL
|
~ LIS
|
44
|
2009-08-16 18:50
|