Forum giełdowe spółki MBANK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
za pared dni info z Samsunga,ladnie polecimy ~Amica 1 2009-11-26 07:05
Co można z tego wnioskować? ~nowy 1 2009-11-25 23:17
BRE-skupowanie po atrakcyjnej cenie-duże obroty przy stabilnym kursie ~mis44 2 2009-11-25 09:48
sypanie ~darek 12 2009-11-25 00:42
BRE - umówione przerzucanie akcji z worka do worka ~miss44 3 2009-11-24 18:43
Przebije nam opór na 240 i lecimy ostro na dno czif 21 2009-11-23 12:01
BRE-jak na razie lecimy ostro do góry w kierunky rekomendacji 262zł ~mis44 3 2009-11-23 10:38
BRE - citigroup podnosi rekomendację o 37% do 262zl ~mis44 9 2009-11-20 21:38
Bre wali na dno ~joel 16 2009-11-19 14:01
Rozbił nam się nagobek czif 4 2009-11-19 08:38
kupywać !!!!!!!! taniej nie bedzie...... ~misjonarz 4 2009-11-18 23:20
Sypanie na BRE ~cron 17 2009-11-18 20:04
PKNORLEN-DI BRE wycenił obecnie akcję na 38,20 Rekomend. KUPUJ ~gkwiat 1 2009-11-18 19:44
POLNORD - DI BRE wycenił akcję obecnie na 45 zł. Rekomendacja KUPUJ ~gkwiat 1 2009-11-18 19:39
bre wkrótce 500 zetów ~tyho 15 2009-11-18 09:12
BRE ~Rej3 6 2009-11-18 08:30
DI BRE w raporcie z 10 listopada rekomenduje "akumuluj" TVN ~jan 3 2009-11-17 21:00
DI BRE w raporcie z 10 listopada rekomenduje "akumuluj" TVN 1 ~stary 2 2009-11-17 20:05
CZy działa wam strona Domu I nwestycyjnego BRE ? tomaszek1 1 2009-11-17 08:58
typowa spekulacyjna wymiana - kupuje tez gruby. wyglada to tak: ~recepcjonista 9 2009-11-16 11:32
Na jakim poziomie dziś się zesra BRE ~bre 2 2009-11-16 10:46
dzis gruby zesral sie za 2,000,000 PLN na samym BRE ~kutfa 5 2009-11-16 09:57
nadal trwa sprzedaz przez grubasa ODLICZAMY KIEDY PRZESTANIE ~boler 12 2009-11-13 16:15
BRE - kupować czy nie kupować ????????????? ~www 1 2009-11-13 14:23
rekomndacja Boba na dzis ~Bob 2 2009-11-13 10:24
BRE - kurs akcji trzymany sztucznie ~nowicjuszek 6 2009-11-12 08:07
patrzcie co wyprawia AVIVA - prosze o komentarz... ~pawleeq 4 2009-11-11 10:37
BRE BANKRUTEM ! Sprzedawajcie PKC. Już nic nie pomoże. ~Fryzjer 11 2009-11-10 13:06
Gdzie się podziała ta przemądrzała??? Chyba na shortach została... ~1800pkt2800pkt 2 2009-11-10 09:31
BRE - wykres poziomy, trzymanie za mordę z intensywnym skupem ~mis44 6 2009-11-09 18:01
[x]
MBANK -0,54% 1 382,00 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.