Forum giełdowe spółki MBANK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
atak na 300zl, kwestia 10 dni i ta granica padnie ~majkel 11 2010-01-05 21:31
ostatnie newsy ~mir 8 2010-01-05 16:04
Ponad 44 mld zł złych kredytów BANKI zlecą o 50 % ????? ~ewa 2 2010-01-05 14:52
W ilu krajach byliście za pieniądze zarobione na giełdzie ??? ~podróżnik 12 2010-01-05 08:50
To korekta - czy duży spadek - jestem krótko na giełdzie - jak sądzicie ~nowy 14 2009-12-24 08:28
odp ~lukee 1 2009-12-23 17:44
rekomendacja BRE -> prognoza na 2010 ~gary_kuper 1 2009-12-23 14:45
nie dajcie sie nabrac na POLNORD!!! - kolejny interes Chciwego Ryska ~ostrzegam 2 2009-12-22 22:09
~~~~~~POLNORD DI BRE podwyższył wycenę akcji Polnordu do 46,8 zł~~~~~~ ~POLNORD 1 2009-12-22 11:20
KUPOWAĆ POLNORD DI BRE PODWYZSZA CENE DO 46.8ZŁ !!!!!!! ~POLNORD 1 2009-12-22 11:12
~~REKOMENDACJA KUPUJ !!!!!!!!!!!!! 46.8ZL DI BRE !!!!!!!!!!!!!~~ ~POLNORD 1 2009-12-22 11:08
JEST! ~bebe 2 2009-12-21 17:36
REKOMENDACJA ~ZIELONY 76 1 2009-12-21 17:31
Comerzbank utopił dużo kasy w toksyczne papierki ~mak 1 2009-12-18 22:52
lop wzrosl na wig20, co sie wydarzy? ~hukers 2 2009-12-17 19:43
Co sie dzieje z BRE??? ~leszczu 11 2009-12-17 10:53
BRE obudź się - Twoja matka Commerzbank już + 6,4% ~mis44 2 2009-12-16 16:23
BRE - wymiana pakietów akcji ~mis44 8 2009-12-16 00:15
BRE - może być kicha i będzie tylko 290 zł do końca roku ~Makler 7 2009-12-13 14:28
BRE ~gosc 5 2009-12-09 13:42
śniło mi sie że PKO przejęło BRE ~yoyo 4 2009-12-05 19:12
INFO ~Tomekk 3 2009-12-04 18:11
do dzis mialem watpliwosci, teraz jestem juz spokojny ~pawliq 3 2009-12-04 11:32
Sprzedać BRE po 239 (wczoraj też tak było a potem zjechało znów na 230) ~bre 14 2009-12-03 21:00
BRE - czekam spokojnie na Św. BRE-Mikolaja ~mis44 3 2009-12-03 13:51
BRE optymistycznie ~mis44 1 2009-12-01 20:38
kurka, ja w poniedzialek na ZERO to w piatek mamy 210zl ~AVIA miej litosc 9 2009-12-01 19:28
BRE -przełamanie formacji szyi - zapowiada dalsze spadki ! ~Pasjonat AT 40 2009-12-01 14:08
Kredyty przedłużone o rok! ~Pablooo 1 2009-12-01 10:33
średnio to wygląda:/ ~xxl 1 2009-11-29 18:04
[x]
MBANK 0,00% 1 389,50 2026-06-25 16:07:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.