Forum giełdowe spółki MBANK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
wszystko wskazuje, ze co najgorsze juz za nami ~pawleeq 7 2009-11-09 13:48
BRE myśli o jutrze ~mis44 1 2009-11-09 09:31
Głupota bankierów wreszcie wychodzi na światło dzienne.. jdmisiunio 1 2009-11-09 09:05
BRE spadek dlaczego bo jedne gracz rzadzi na rynku ~boler 31 2009-11-08 13:39
BRE - Trzy spadajace kruki nie wróżą dobrze ! ~Techniczny Gracz 4 2009-11-07 12:11
bre bank co sie dzieje dlaczego spada w dzien jakas paranoja ~arczi 1 2009-11-06 12:14
BRE - wyniki coraz lepsze ~mis44 1 2009-11-06 09:10
bre ~jk 2 2009-11-05 22:32
we wtorek okazja do kupna, zahaczymy o 230zł ~mk 1 2009-11-05 22:20
Co myślicie o transakcji o 16:20 za 4.500.000,00 gruby skupuje czy racze ~nowy 11 2009-11-05 21:10
BRE - pozytywy ~mis44 1 2009-11-04 18:33
3xx ~adam 1 2009-11-04 16:17
BRE w srode wyniki zapowiedz prezesa poprawa ~BRe porawa wynikow 2 2009-11-03 07:56
dlaczego nie spada ~bre 2 2009-11-02 17:22
Bre bank warto jeszcze wchodzic? ~parson 3 2009-10-30 09:30
POLNOC ~sznurekx 1 2009-10-24 22:13
WIG 20 jedzie na 3000 pkt.!!!!!!!!!!!!!!!! ~eden 1 2009-10-24 06:32
BRE wycena akcji ~szymon5000 7 2009-10-24 00:23
JAK RUSZĄ MISIE JUTRZENKA NR 1 ~BRE 3 2009-10-22 22:04
znowu obroty na mill wieksze niz na bre i getinie razem ~pawel 1 2009-10-22 09:14
HM, czy jest gorzej? ~CLIFFORD 1 2009-10-20 11:50
trakcja info rekomendacja kupuj di bre bank cena doc. 4.80 ~tre 1 2009-10-19 15:59
trakcja info rekomendacja kupuj di bre bank cena doc. 4.80 ~tre 1 2009-10-19 15:00
Weronika Pazura Twarzą BRE Banku ~jjk 1 2009-10-15 21:17
Nie ma już chętnych do oddawania IG po tych cenach.... ~Qtogo 2 2009-10-14 18:52
Pijawka sie wlaczyla:D matka karmiona przez corke ~RO 1 2009-10-14 15:38
rekomendacja ~bomba 3 2009-10-13 10:28
WIG 20 na 2500-2700 jeszcze w tym roku! ~Hmm 11 2009-10-11 11:05
BRE - 3-i bank w Polsce ~miss44 4 2009-10-10 19:15
UNIBEB S.A. ~L.65 1 2009-10-10 11:25
[x]
MBANK -0,54% 1 382,00 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.