Forum giełdowe spółki MBANK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
bedzie odreagowanie kostolany 6 2010-02-07 14:19
Bedzie po 200 zeta, wtedy mozna kupic ! ~realista 6 2010-02-05 23:51
zaczekam na poziomie 180 ~egon 3 2010-02-05 23:43
ale jazda ja pie... ten kto zlapie dno zarobi kostolany 6 2010-02-05 18:22
BRE kupione średnio po 258,25 - co zrobić - dziś - 03.02.2010 ~bre 17 2010-02-05 12:24
wig20 jedzie na 2100 kostolany 3 2010-02-05 11:28
BRE PODWOJNY SZCZYT ~Ktos 6 2010-02-05 11:19
INWESTOWANIE W USA ~nyse 1 2010-02-04 22:07
Techmex !Teraz czas na BRE BANK jedno małe info i mamy kosmos ~obserwator 2 2010-02-04 11:39
sypanko kostolany 1 2010-02-04 11:37
BRE - dalsze spadki ~ostrożny leszcz 6 2010-02-04 11:24
powinno rosnąc , ale nie rośnie!;/ ~admin 2 2010-02-03 21:56
-Techmex- 3 bańki obrotu !!! jak myslicie kto to kupił? obserwujemy BRE ~obserwator 2 2010-02-03 16:43
Uwaga Patrowicz wychodzi z ERG! gdzie wejdzie wiedza chłopcy z BRE ~mBRE 1 2010-02-02 10:25
*** No to od poniedziałku - północ !!! *** Ale na jak długo ??? *** ~północ 7 2010-02-01 16:17
najblższe SILNE WSPARCIE TO 240 ~admin 8 2010-01-31 15:01
TECHMEX!!! BRE pozyczył ponad 1.5 mld zł od Comerzbanku! ciekawe ? ~obserwator 1 2010-01-28 19:50
20% ~GloCor 1 2010-01-28 19:45
Techmex patrzymy BRE na ręce te 111111 jedyneczki cos oznaczają? ~obserwator 4 2010-01-28 19:44
Akcje mogą być w tym roku tańsze 13:39 12.01.2010 ~ewa 4 2010-01-28 16:03
Techmex ???Kiedy BRE ogłosi komnikat o układzie? ~obserwator 1 2010-01-28 13:58
BEDZIECIE GONIC RYNEK AZ WAM BUTY POSPADAJA ~POLATACH 2 2010-01-28 10:00
ja na 300 pln bym nie liczył ~admi 10 2010-01-26 12:55
UWAGA !!! posiadacze BRE ~ja 4 2010-01-23 07:57
Techmex !!! Słynna godzina 12.00 nadchodzi !patrzymy BRE na rączki ~obserwator 1 2010-01-22 11:49
Mam akcje takich spółek - co o tym myślicie ??? ~cococo 10 2010-01-21 20:21
$$$$ tech $$$$ obserwujcie bacznie BRE ~obserwator 1 2010-01-20 14:27
ciekawa rekomendacja :)) archidux 39 2010-01-14 23:28
BRE w rodzinie wzrosty: 10/01/07 13:34 Commerzbank + 6.20% ~mis44 5 2010-01-12 13:33
Czytac uwaznie, szykuje sie niezla jazda ! ~realista 3 2010-01-06 23:05
[x]
MBANK 0,14% 1 412,00 2026-06-23 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.