|
bedzie odreagowanie
|
kostolany
|
6
|
2010-02-07 14:19
|
|
Bedzie po 200 zeta, wtedy mozna kupic !
|
~realista
|
6
|
2010-02-05 23:51
|
|
zaczekam na poziomie 180
|
~egon
|
3
|
2010-02-05 23:43
|
|
ale jazda ja pie... ten kto zlapie dno zarobi
|
kostolany
|
6
|
2010-02-05 18:22
|
|
BRE kupione średnio po 258,25 - co zrobić - dziś - 03.02.2010
|
~bre
|
17
|
2010-02-05 12:24
|
|
wig20 jedzie na 2100
|
kostolany
|
3
|
2010-02-05 11:28
|
|
BRE PODWOJNY SZCZYT
|
~Ktos
|
6
|
2010-02-05 11:19
|
|
INWESTOWANIE W USA
|
~nyse
|
1
|
2010-02-04 22:07
|
|
Techmex !Teraz czas na BRE BANK jedno małe info i mamy kosmos
|
~obserwator
|
2
|
2010-02-04 11:39
|
|
sypanko
|
kostolany
|
1
|
2010-02-04 11:37
|
|
BRE - dalsze spadki
|
~ostrożny leszcz
|
6
|
2010-02-04 11:24
|
|
powinno rosnąc , ale nie rośnie!;/
|
~admin
|
2
|
2010-02-03 21:56
|
|
-Techmex- 3 bańki obrotu !!! jak myslicie kto to kupił? obserwujemy BRE
|
~obserwator
|
2
|
2010-02-03 16:43
|
|
Uwaga Patrowicz wychodzi z ERG! gdzie wejdzie wiedza chłopcy z BRE
|
~mBRE
|
1
|
2010-02-02 10:25
|
|
*** No to od poniedziałku - północ !!! *** Ale na jak długo ??? ***
|
~północ
|
7
|
2010-02-01 16:17
|
|
najblższe SILNE WSPARCIE TO 240
|
~admin
|
8
|
2010-01-31 15:01
|
|
TECHMEX!!! BRE pozyczył ponad 1.5 mld zł od Comerzbanku! ciekawe ?
|
~obserwator
|
1
|
2010-01-28 19:50
|
|
20%
|
~GloCor
|
1
|
2010-01-28 19:45
|
|
Techmex patrzymy BRE na ręce te 111111 jedyneczki cos oznaczają?
|
~obserwator
|
4
|
2010-01-28 19:44
|
|
Akcje mogą być w tym roku tańsze 13:39 12.01.2010
|
~ewa
|
4
|
2010-01-28 16:03
|
|
Techmex ???Kiedy BRE ogłosi komnikat o układzie?
|
~obserwator
|
1
|
2010-01-28 13:58
|
|
BEDZIECIE GONIC RYNEK AZ WAM BUTY POSPADAJA
|
~POLATACH
|
2
|
2010-01-28 10:00
|
|
ja na 300 pln bym nie liczył
|
~admi
|
10
|
2010-01-26 12:55
|
|
UWAGA !!! posiadacze BRE
|
~ja
|
4
|
2010-01-23 07:57
|
|
Techmex !!! Słynna godzina 12.00 nadchodzi !patrzymy BRE na rączki
|
~obserwator
|
1
|
2010-01-22 11:49
|
|
Mam akcje takich spółek - co o tym myślicie ???
|
~cococo
|
10
|
2010-01-21 20:21
|
|
$$$$ tech $$$$ obserwujcie bacznie BRE
|
~obserwator
|
1
|
2010-01-20 14:27
|
|
ciekawa rekomendacja :))
|
archidux
|
39
|
2010-01-14 23:28
|
|
BRE w rodzinie wzrosty: 10/01/07 13:34 Commerzbank + 6.20%
|
~mis44
|
5
|
2010-01-12 13:33
|
|
Czytac uwaznie, szykuje sie niezla jazda !
|
~realista
|
3
|
2010-01-06 23:05
|