| wsparcie sie okazało silne!:) | ~uszak! | 1 | 2010-02-28 15:12 |
| IGR bedze dobrze, ale pozniej | ~Neeon | 1 | 2010-02-27 22:06 |
| BRE-odreagowanie po niuzasadnionej przecenie | ~mis44 | 1 | 2010-02-27 09:52 |
| BRE- w poniedziałek raporty roczne | ~mis44 | 1 | 2010-02-27 08:01 |
| S-ki maja ciezki weekend sluchajcie LISA | ~POLATACH | 4 | 2010-02-27 07:39 |
| BRE Bank w IV kwartale Stracił , STRACIŁ , prawie 1,9 mld euro. | ~strata ogromna | 3 | 2010-02-26 22:12 |
| PIT | ~darek2222 | 6 | 2010-02-26 12:58 |
| coś sie kroi , powolutku | ~marcysi | 18 | 2010-02-26 09:47 |
| wiarygodność spółki | ~gregorek | 1 | 2010-02-24 10:51 |
| Pytanie trywialne- co mam kupić z akcji WIG20 ? | ~Cienki Bolek | 9 | 2010-02-24 10:16 |
| BRE-ewakuacja | ~Olek49 | 20 | 2010-02-24 10:14 |
| Opinia | ~Wiola | 3 | 2010-02-22 21:56 |
| -t-e-c-h-m-e-x- ciekawe kto zacznie pierwszy? BRE czy ktos zupełnie ni | ~ING | 2 | 2010-02-22 14:33 |
| info | ~xxx | 3 | 2010-02-20 17:05 |
| MBank(BRE) - Złoty Bank 2009 | ~mis44 | 3 | 2010-02-17 23:11 |
| WIG20 obrot 871mln PUŁAPKA | ~big_mazi | 9 | 2010-02-15 22:28 |
| piasłem na innym wątku i proponowałem pytania do zarządu | ~krys | 1 | 2010-02-15 16:27 |
| bre | ~doswiadczony | 2 | 2010-02-14 14:00 |
| uwaga ! nie jest dobrze! | ~ziz | 10 | 2010-02-14 12:41 |
| i CO TU ROBIC???????????????????? | ~BRE | 23 | 2010-02-12 22:51 |
| BRE - jest dobrze | ~mis44 | 4 | 2010-02-11 19:22 |
| BRE - sygnał zakupu nadal aktualny | ~mis44 | 1 | 2010-02-11 08:21 |
| BRE - jest dobrze | ~mis44 | 12 | 2010-02-10 19:01 |
| Zapraszamy na BUDIMEX!!! | ~szpakowski | 7 | 2010-02-09 18:17 |
| skonczy na minusie | kostolany | 6 | 2010-02-09 18:14 |
| broni linii trendu , pytanie jak długo? | ~ziz | 2 | 2010-02-09 09:10 |
| BRE - wyniki jutro | ~mis44 | 10 | 2010-02-09 08:57 |
| tak jak mowilem | kostolany | 6 | 2010-02-08 16:55 |
| nieprzewidywalny wig20 | kostolany | 1 | 2010-02-08 14:04 |
| be bank chyba w pniedzialek odbijce:) | ~anak | 4 | 2010-02-07 18:02 |