Forum giełdowe spółki MACRO GAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ZACZYNA SIĘ PAKOWANIE NA WYŚCIGI :) A PISAŁEM BRAĆ PO 1,14 ~OKAZJA_ŻYCIA 1 2017-02-01 14:19
Czyżby koniec korekty? ~Przemas 3 2017-02-01 13:56
na onecie jest artykuł ,o E-SPORCIE ,,,,, poczytajcie i sami wyciągnijci ~tak 2 2017-02-01 13:49
to jak samopoczucie ? a ja dalej zalecam SPOKUJ ,, a wzrosty wkrótce ~tak 14 2017-02-01 13:39
mamy -20% bedzie nizej? ~ra 6 2017-02-01 13:33
Co dalej ~FK 1 2017-02-01 12:44
CO DALEJ ??? ~ANALITYK 10 2017-02-01 12:40
czy tu aby nie ma parówy ??? ~leo1975 1 2017-02-01 12:25
NIE CHCECIE ODDAWAĆ TO JUŻ DAJĄ STRASZAKI NA 1,13 :D HAHA ALE ODBIERANIE ~OKAZJA_ŻYCIA 1 2017-02-01 12:15
w jakiej cenie za akcje ma byc emisja?? ~Oldesheterhend 6 2017-02-01 12:12
ulica ma jednak wielkie gardło ~leo1975 2 2017-02-01 12:10
Seria D pewnie zostanie dziś dopuszczona oj oj ~Starter 7 2017-02-01 12:01
PRZYPOMINAM! ~MaLcin 2 2017-02-01 12:00
Kolejna spółka do obserwacji Lauren Peso... ~Mat 1 2017-02-01 11:57
kto to kupuje cały czas ??? ~leo1975 18 2017-02-01 11:54
500 tys akcji wysypane od 31.01.2017 ~Oldesheterhend 3 2017-02-01 11:48
Trend spadkowy wychodzić bo zostaniecie w skarpetkach ~Starter 10 2017-02-01 11:35
za chwilunię dolne widły ~rekw 10 2017-02-01 11:35
JEST MEGA OKAZJA DOBRAĆ 20% TANIEJ !!!!!!!!!! JA JUŻ ZAPAKOWAŁEM PO 1,14 ~OKAZJA_ŻYCIA 1 2017-02-01 11:34
ale jazda ~leo1975 6 2017-02-01 11:15
Teraz był planowany zrzut i trwa ~MaLcin 2 2017-02-01 11:14
zaraz będa wyscigi ~leo1975 3 2017-02-01 11:14
pozdrawiam wytrwałych , ilu nas zostało z rozdania po 0,03-0,06 zł ? a ~tak 6 2017-02-01 11:14
pieknie wszyscy wywalaja? ~ra 3 2017-02-01 11:06
zarobieni przechodzą na BIOMASS, teraz tam bedzie grane ~ja_wiem 1 2017-02-01 11:03
LEON RATUJ KASĘ!!! Z MGAMES LECI NA GROSZE!!! ~don 1 2017-02-01 10:57
dzisiaj ulica bawi sie ~leo1975 1 2017-02-01 10:50
A za chwilę leszcze które sprzedają... beon_olindy 3 2017-02-01 10:48
i po testach TKO ~leo1975 9 2017-02-01 10:46
aktualna sytuacja ~toronto 31 2017-02-01 10:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.