|
ZACZYNA SIĘ PAKOWANIE NA WYŚCIGI :) A PISAŁEM BRAĆ PO 1,14
|
~OKAZJA_ŻYCIA
|
1
|
2017-02-01 14:19
|
|
Czyżby koniec korekty?
|
~Przemas
|
3
|
2017-02-01 13:56
|
|
na onecie jest artykuł ,o E-SPORCIE ,,,,, poczytajcie i sami wyciągnijci
|
~tak
|
2
|
2017-02-01 13:49
|
|
to jak samopoczucie ? a ja dalej zalecam SPOKUJ ,, a wzrosty wkrótce
|
~tak
|
14
|
2017-02-01 13:39
|
|
mamy -20% bedzie nizej?
|
~ra
|
6
|
2017-02-01 13:33
|
|
Co dalej
|
~FK
|
1
|
2017-02-01 12:44
|
|
CO DALEJ ???
|
~ANALITYK
|
10
|
2017-02-01 12:40
|
|
czy tu aby nie ma parówy ???
|
~leo1975
|
1
|
2017-02-01 12:25
|
|
NIE CHCECIE ODDAWAĆ TO JUŻ DAJĄ STRASZAKI NA 1,13 :D HAHA ALE ODBIERANIE
|
~OKAZJA_ŻYCIA
|
1
|
2017-02-01 12:15
|
|
w jakiej cenie za akcje ma byc emisja??
|
~Oldesheterhend
|
6
|
2017-02-01 12:12
|
|
ulica ma jednak wielkie gardło
|
~leo1975
|
2
|
2017-02-01 12:10
|
|
Seria D pewnie zostanie dziś dopuszczona oj oj
|
~Starter
|
7
|
2017-02-01 12:01
|
|
PRZYPOMINAM!
|
~MaLcin
|
2
|
2017-02-01 12:00
|
|
Kolejna spółka do obserwacji Lauren Peso...
|
~Mat
|
1
|
2017-02-01 11:57
|
|
kto to kupuje cały czas ???
|
~leo1975
|
18
|
2017-02-01 11:54
|
|
500 tys akcji wysypane od 31.01.2017
|
~Oldesheterhend
|
3
|
2017-02-01 11:48
|
|
Trend spadkowy wychodzić bo zostaniecie w skarpetkach
|
~Starter
|
10
|
2017-02-01 11:35
|
|
za chwilunię dolne widły
|
~rekw
|
10
|
2017-02-01 11:35
|
|
JEST MEGA OKAZJA DOBRAĆ 20% TANIEJ !!!!!!!!!! JA JUŻ ZAPAKOWAŁEM PO 1,14
|
~OKAZJA_ŻYCIA
|
1
|
2017-02-01 11:34
|
|
ale jazda
|
~leo1975
|
6
|
2017-02-01 11:15
|
|
Teraz był planowany zrzut i trwa
|
~MaLcin
|
2
|
2017-02-01 11:14
|
|
zaraz będa wyscigi
|
~leo1975
|
3
|
2017-02-01 11:14
|
|
pozdrawiam wytrwałych , ilu nas zostało z rozdania po 0,03-0,06 zł ? a
|
~tak
|
6
|
2017-02-01 11:14
|
|
pieknie wszyscy wywalaja?
|
~ra
|
3
|
2017-02-01 11:06
|
|
zarobieni przechodzą na BIOMASS, teraz tam bedzie grane
|
~ja_wiem
|
1
|
2017-02-01 11:03
|
|
LEON RATUJ KASĘ!!! Z MGAMES LECI NA GROSZE!!!
|
~don
|
1
|
2017-02-01 10:57
|
|
dzisiaj ulica bawi sie
|
~leo1975
|
1
|
2017-02-01 10:50
|
|
A za chwilę leszcze które sprzedają...
|
beon_olindy
|
3
|
2017-02-01 10:48
|
|
i po testach TKO
|
~leo1975
|
9
|
2017-02-01 10:46
|
|
aktualna sytuacja
|
~toronto
|
31
|
2017-02-01 10:21
|