Forum giełdowe spółki MACRO GAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Bardzo dobrze ~_Z 10 2017-02-02 07:47
do wynikow 8 luty mialy byc wzrosty a tu spadki sie szykuja? ~ra 3 2017-02-02 06:46
Do ludzi SLABEJ WIARY !!!!!! ~MOC 1 2017-02-02 02:32
MICRO & MAKRO ~FoXGPW 1 2017-02-02 01:00
czy to ostatnie ~klonklonow 12 2017-02-01 20:57
Do lakilook ~mgames 15 2017-02-01 20:12
AKCJE DO WORA>PRZECZYTAĆ>CZEKAĆ>link>>>>>>>>>> ~misior 1 2017-02-01 18:44
Znowu musze powiedziec ~_Z 6 2017-02-01 17:51
kto tyle akcji odkupił??? ~leo1975 2 2017-02-01 17:44
dzwonił ktos do spółki ~leo1975 7 2017-02-01 17:40
odpowiadam na Ważne ! ~mokra 1 2017-02-01 17:24
Uważajcie ~haber 6 2017-02-01 17:23
Info!!!! ~lakiluuk 1 2017-02-01 17:15
fixing na maxa w dol? ~ra 3 2017-02-01 16:59
Ja rozumiem, że dzisiaj cyrk przyjechał... ~Mr_X 1 2017-02-01 16:40
zamkniecie na 1,25 zł ??? ~leo1975 5 2017-02-01 16:35
~ra [81.219.161.*] kto ty jesteś i po co zakładasz te wszystkie wątki ~pogromca-łbów 1 2017-02-01 16:33
KTOŚ CHCE MI PODZIĘKOWAĆ ZA PONAD 10% ZYSKU ??? TO NIE KONIEC JAZDY !!!! ~OKAZJA_ŻYCIA 6 2017-02-01 16:33
JESZCZE DZIS NA ZIELONO !!!!!!!! ~MOC 5 2017-02-01 16:31
wywalaja akcje? ~ra 4 2017-02-01 16:30
mozliwe zamkniecie1,40 zł? czy 1,10zł? ~leo1975 2 2017-02-01 16:13
sytuacja akutalna 2 ~toronto 6 2017-02-01 15:48
Zbieramy ~świeży 2 2017-02-01 15:31
z automatu leci ~xcx 7 2017-02-01 15:22
moznazapomniec o gornych widlach? ~ra 6 2017-02-01 15:10
jutro i tak nizej co raz nizej? ~ra 1 2017-02-01 14:54
idziemy w ślad FOREVERA ~jarek 1 2017-02-01 14:48
ZARAZ SYGNAŁ KUPNA NA SMA15 !!!!!!!! KUPUJ JAK LEJE SIĘ KREW !!!!!!!! ~OKAZJA_ŻYCIA 13 2017-02-01 14:45
zamiast dolnych zrobią górne ale jajaj ~leo1975 1 2017-02-01 14:33
ale kupuja,kot juz zdechl? ~ra 2 2017-02-01 14:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.