Sam się zastanawiam, dużo nie wrzuciłem ale czy wychodzić czy czekać? jest dół może być większy ale czekam, zastanawia mnie co dalej bo straszą emisją ale czy wogóle do niej dojdzie? Niedługo wyniki finansowe i zobaczymy ile przyniesie umowa z T-mobile. Co robić sam nie wiem. Na tą chwlię czekam.