Forum giełdowe spółki MACRO GAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jaka spolka ma nominal 2,50 zl udaną emisję po 2,75 a kurs 90 gr ?? ~ja_wiem 1 2017-02-01 09:39
korekta spadkowa nigdy sie nie skonczy? ~ra 4 2017-02-01 09:35
nikt wielki juz nie kupuje,drobni podciagaja kurs a gruby sypie ostro? ~ra 4 2017-02-01 09:25
imnizej tym lepiej ~leo1975 1 2017-02-01 08:52
jujube 20 zl a tu spadki sie szykuja,ale slaby papier makulatura? ~ra 3 2017-02-01 08:29
Naganianie ~arus 1 2017-02-01 08:12
informacji o nowej grze nie ma?bedzie spadalo? ~ra 4 2017-02-01 08:11
Kto zostaje z ręką w nocniku ~Lopez 2 2017-02-01 07:47
czy to fakty ??? ~leo1975 1 2017-02-01 07:39
To jest arkusz sprzedazy !!! Gdzie sa akcje ???? ~MOC 1 2017-02-01 07:29
Gotowi na 2 zl ???? ~MOC 3 2017-02-01 06:58
SPRZEDAM AKCJE MGAMES 21.11.2019 ~HSV-20 2 2017-02-01 00:50
czymś się zajmują w ogóle że kapitalizacja 100 baniek? ~hhtrt 3 2017-02-01 00:17
może umówiona sprzedaż? ~xmen 15 2017-01-31 22:46
wyniki 08.02 a od 01.02 spadki ostre pkc czyli od lutego w dol? ~ra 4 2017-01-31 22:09
INFO!!!!! ~MOC 2 2017-01-31 19:45
czytaliście??? ~leo1975 3 2017-01-31 19:24
super panika na fix sprzedaja ? ~ra 4 2017-01-31 18:16
czy to mozliwe? ~leo1975 1 2017-01-31 17:48
nie sądze ~mk 6 2017-01-31 17:00
ogromny wolumen na sprzedarzy po 1,48 nie do przejscia?? ~ra 3 2017-01-31 16:34
Gdzie jest ten, co swinie wklejal? ~rekw 7 2017-01-31 16:33
i co teraz ??? ~leo1975 1 2017-01-31 16:29
ALE ZASMIECILISCIE FORUM !!!!!!!!!! ~MOC 1 2017-01-31 16:13
Wywalać ~mk 2 2017-01-31 16:06
Dobieram ~mk 2 2017-01-31 16:02
analiza pozazuje spadajaca gwiazde bedzie wodospad w dol sprzedawzwac? ~ra 3 2017-01-31 15:45
$$$ No i jest !!!!! $$$ ~Killertrolli 1 2017-01-31 15:43
Juz 1,20!!!!! ~rekw 4 2017-01-31 15:39
Moja psychika została dość mocno nadszarpnięta. ~POMOCY 9 2017-01-31 15:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.