Forum giełdowe spółki LPP

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie chce rosnąć, będzie spadać, niestety ~zjazd 3 2024-03-20 11:20
Dziś dalsze spadki ~Ukrainiec 18 2024-03-20 10:36
Bogdanka ma 20 zł zysku na akcję !^ Cena akcji 33 zł. Dywidenda co roku! ~Super_zysk 1 2024-03-20 10:30
Nie ze mną te numery himbrumbglut…cośtam ~Paszłavon 1 2024-03-20 10:18
Nie oddawać hindenburrrrgrrrrrabom walonym ~Komandos 2 2024-03-20 10:11
15.000 ~Bob 10 2024-03-20 10:02
No i Pięknie - LPP KRÓLEM JEST ~Łajka 2 2024-03-20 10:01
Na czym polega wałek ~Karol 5 2024-03-20 10:00
Rajd Zająca na LPP - zaczynamy ~Zając 1 2024-03-20 09:52
Kluczowe przebicie 16000 ~Adas 2 2024-03-20 09:51
Leci jak jasny gwint heheeheh ~SZOK 1 2024-03-20 09:48
Podbitka i zjazd ~Bumer 1 2024-03-20 09:37
Zaraz nie kupicie za 13.....za tydzień będzie po 16 ~Szubi 9 2024-03-20 09:37
Jak to zaraz pierdyknie to bedzie płacz heheeheh ~yes 2 2024-03-20 09:33
Wywiad w jutrzejszym Parkiecie ~Misiozmalopolski 7 2024-03-20 09:12
Wiecie o której dane z USA ~Szubi 1 2024-03-20 09:10
dywidenda 285 czy 570 za akcje? ~Kawa87 4 2024-03-20 09:08
Wszyscy rekomenduje kupuj dają analizy a dlaczego nie kupują? ~Trader 4 2024-03-20 08:47
Szwingiel Prezesa Widmo !!! ~wal 1 2024-03-20 08:03
Chciwość zarządu i Prezesa Widmo !!! ~szwingiel 1 2024-03-20 07:56
Informacja o wypowiedzeniu linii kredytowej ~Bogaty 5 2024-03-20 07:38
............................ONE SOLUTION........OGROMNE OBROTY ~one 1 2024-03-20 07:14
Zarząd ewidentnie ma coś za uszami... ~Dolar 5 2024-03-20 07:11
x.. większy zysk niż lpp i 4 mniejszy cap ~Mimi 1 2024-03-20 01:00
Do raportu 17000 ~Garry 4 2024-03-19 23:08
15800 jest mozliwe? ~Adas 5 2024-03-19 22:31
Rynek nieufny!!! będzie 10 tys za akcję ~brakwiarygodnosci 1 2024-03-19 21:44
Ubierają Was jak getin bank ~Markuus 4 2024-03-19 21:30
Wyniki za tydzień +dywidenda to okazjaza tą cenę ~Szubi 4 2024-03-19 20:53
gdzie ten szort ?? ~asd 6 2024-03-19 19:36
[x]
LPP 0,22% 18 390,00 2026-06-23 16:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.