Podbitka by nałapac leszczy na sztuczne odbicie a potem będzie zjazd. Raport Hindenburga mówi jasno, ta firma jest skończona nie ma żadnych perspektyw a jedynie handel z Rosją pod sankcjami dawał im jako tako zyski ale te się urwą i będzie płacz i lament akcjonariuszy