Co to za Prezes , który wciąż się ukrywa
Nikt go nie widział , kpina jakaś
Masz biznes prowqdzisz go to bad otwarty na ludzi , inwestorów
A tu jakaś manipulacja i palenie głupa przez Prezesa Widmo
To rynkom się zaczyna nie podobać
I ten szwingiel co robią
Wróżę kurs poniżej 10tys