Forum giełdowe spółki LPP

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
PUSTY ARKUSZ ~StaryWilk 5 2024-03-25 12:47
AT I WYBICIE ~SzampanAT 2 2024-03-25 11:32
No cóż. Pozostaje odrobić na RANK PROGRESS. Espi kosmiczne. ~FanRank 2 2024-03-25 11:04
To -3% czy +3%? ~KunaPolna 8 2024-03-25 10:34
14400 potwierdzone na oporze,, jedziemy spowrotem maxswinger 9 2024-03-25 10:27
Do kiedy mają szorta ~Leszczyk 1 2024-03-25 10:26
Zaraz wybicie do 16.500 ~Ekonommm 1 2024-03-25 10:25
Short ma do odkupienia akcji za 130 mln plus ci pod progiem. ~LUXOR 4 2024-03-25 10:25
Wygląda na to trzeba ciąć starty póki jest co ratowac ~Mistrz-inwestycyjny 2 2024-03-25 10:11
WŁAŚCIEL FIRMY ~GłównyUdziałowiec 3 2024-03-25 10:09
✅ 2 x REKO 19KPLN i 20 KPLN ~analityk 1 2024-03-25 10:05
Łosie i tak na końcówce zrzucę dodatkowe 50 mln ~Marshall 2 2024-03-25 10:04
Bogdanka ma 20 zł zysku na akcję !$ Cena akcji 33 zł. Dywidenda co roku! ~Super_ZYSK 2 2024-03-25 09:50
-3% dziś realne. ~sandał 2 2024-03-25 09:42
Najciekawsze z raportu jest: _pepe 18 2024-03-25 09:31
+3% realnie dziś ~Antyshort 1 2024-03-25 09:27
Analitycy ponowny test 10k ~Eryk 5 2024-03-25 09:18
Ja czekam z koszyczkiem przy 10000 ~Dżony 3 2024-03-25 08:07
2 sesje na zielono teraz ~Prawdziwy_inwestor 8 2024-03-24 22:53
Gdzie można podglądać ilość zleceń i kurs ~Junks 4 2024-03-24 22:28
<10k czy to możliwe? ~Why 4 2024-03-24 19:43
Powinno się teraz nawet sztucznie podbić cenę ~sllava 8 2024-03-24 19:42
Kierunek obrali w piatek, piateczek, piatunio ~Łomatko 2 2024-03-24 19:10
Nie kopac sie z koniem! ~ProstyChlop 3 2024-03-24 19:01
Bananowa giełda, kilka shortow steruje wig20-))) ~Radi 17 2024-03-24 16:46
4mass ~4ms 1 2024-03-24 13:38
LPP CZ 20 ~Zbig 26 2024-03-24 11:57
Wszyscy się boją audytorów ~Junks 3 2024-03-23 18:49
Pytanie do Marshall - może czytają ~JanZGPW 2 2024-03-23 16:56
groszołapy zabrali swoje 400 zł zysku, w końcu koniec tygodnia ~ggg 2 2024-03-23 16:53
[x]
LPP -0,96% 18 570,00 2026-06-19 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.