Forum giełdowe spółki LPP

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ale szambo się tutaj zrobiło ~hej 1 2024-03-26 13:38
rigon DM podtrzymuje rekomendację "kupuj" LPP ~tadek 2 2024-03-26 12:05
Lpp vs inne afery HR ~Karol 1 2024-03-26 12:02
Prośba do Marshall ~Trader22 1 2024-03-26 11:45
Marshall już bez naboi? Perła wystartowała! ~qwerty 2 2024-03-26 11:33
pilne info ~rola 5 2024-03-26 11:29
Przewidywany zrzut akcji nastąpi ~Trok 1 2024-03-26 11:19
0,64 = około 12000 akcji do wywalenia ~Marschall 11 2024-03-26 10:43
Zarząd w komitywie z szorciarzami ~Trader22 1 2024-03-26 08:28
Dzisiaj do góry, jutro plus 15 % ~Ekonommm 2 2024-03-26 07:40
✅ LPP wkłada grube miliony w logistykę ~przegląd_rynkowy 1 2024-03-26 07:31
Poleci to dopiero po raporcie - jutro ~Fus 1 2024-03-26 07:03
Dziś może być ostateczny cios, ostatni dzień ~Kostka 1 2024-03-26 05:59
Zarząd wiedział już w styczniu o potencjalnym ataku ~Często 4 2024-03-26 05:47
To działa psychologicznie Adaś już sprzedał bo się boi ~Szubi 1 2024-03-25 22:59
Na kruku umoczyli ~Szubi 2 2024-03-25 22:42
Marshall ładuje karabiny - już ma 0,64% akcji na SHORT ~Łohoho 9 2024-03-25 21:32
Buyback ~Karol 2 2024-03-25 19:21
Marshall pewno chce zwalic kurs a potem kupowac ~Hrrrrrr 1 2024-03-25 19:07
Są w stanie to uwalić poniżej 10K w 3 m-ce ~King 11 2024-03-25 19:06
✅ DYWIDENDA ✅ BUYBACK ~ObserwatoR 2 2024-03-25 17:47
Ake walka ake i tak marshalowi nie dzadza rady ~Adas 1 2024-03-25 16:35
marshall zwiekszyl krótką ~qwerty 2 2024-03-25 16:12
✅ DM BOŚ REKO BUY 19.100 PLN ✅ ~Paweł 7 2024-03-25 15:49
Spada około tyle co wig 20 ~Szubi 1 2024-03-25 15:22
Sprzedane. Nie ma co ~Adas 2 2024-03-25 15:15
LPP rozbuduje centrum dystrybucyjne w Brześciu Kujawskim ~rag 3 2024-03-25 14:44
✅ LPP rozbuduje centrum dystrybucyjne w Brześciu Kujawskim ~info 1 2024-03-25 14:22
Dobry czas ~Art 2 2024-03-25 13:39
Gdy zostanie przywrócony handel w niedzielę. ~LPP 3 2024-03-25 13:28
[x]
LPP -0,96% 18 570,00 2026-06-19 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.