Forum giełdowe spółki LPP

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pytanie do Marshall - może czytają ~JanZGPW 2 2024-03-23 16:56
groszołapy zabrali swoje 400 zł zysku, w końcu koniec tygodnia ~ggg 2 2024-03-23 16:53
Zbieranie przed raportem ~Tata 13 2024-03-23 15:54
Wiszę na 14800 ~Leszczyk 12 2024-03-23 15:38
Się hieny czepiły - Była chałupa i już nie ma :-/ ~Lejęnahieny 1 2024-03-23 15:30
Świeża rekomendacja ~Zenek 3 2024-03-23 09:44
W pn UP czy DOWN? ~Tedy 14 2024-03-23 09:25
No cóż - szkod ~Q1 6 2024-03-23 08:21
Pytanie Do Starych Rekinów ~młodyRekin 4 2024-03-23 08:10
Extra sesja dla moich shortow.. JEST PIEKNIE PANOWIE maxswinger 3 2024-03-23 07:59
Układ ~kokosy 1 2024-03-22 21:56
SHORT otwarty w srode przy +/-13000 ~Bezsens 2 2024-03-22 21:45
Marshall w końcówce dojechał - mistrzostwo ~Rzeznik 11 2024-03-22 21:44
Podwójny dwunastoletni szczyt w okolicach 18000 ??? ~techniczny 1 2024-03-22 19:04
Rekomendacje ~ANIA 6 2024-03-22 19:02
Prezes LPP - chyba juz czas na reagowanie ~Adas 1 2024-03-22 17:38
Uwaga CZYTAĆ.Ci co kupili dziś akcje po 13 tys zł mogą stracić ~Obiektywnie 16 2024-03-22 16:50
Marshall pozycja krotka 20_03 ~Hmm 4 2024-03-22 16:41
Grubasy już na RANK PROGRESS. ~Wanda 1 2024-03-22 15:17
To Działa Tak - Biorą pożyczkę od Tradera… ~Takietam 2 2024-03-22 13:18
LPP jest nowa rekomendacja 22.000 PLN ~kris7 5 2024-03-22 13:07
Za parę dni wyniki za 2023... ciekawie będzie ~Ciekawski 4 2024-03-22 13:06
Teraz przyglądajcie się jak draństwo działa. ~Niom 1 2024-03-22 13:03
Czy te sklepy sinsay powstaną w Rosji? ~Papa 5 2024-03-22 12:34
Zaor przyłączył się do bandy Hindenburga ~Longterm 5 2024-03-22 12:32
Zanosi się na wyciskanie shortów na Hindenburgu ~Symbian 2 2024-03-22 12:01
Dlaczego rośnie? ~Mistrz-inwestycyjny 7 2024-03-22 11:02
Rafał Zaorski wszedł w shorta na LPP ~TraderXXI 10 2024-03-22 10:44
Jak przebije 14600 to kosmos ~Danyy 1 2024-03-22 10:00
Rejon 9 tys ~Eei 1 2024-03-22 09:29
[x]
LPP -1,18% 18 350,00 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.