|
prawda bedzie bolesna
|
~oszukany
|
4
|
2018-12-27 16:09
|
|
Kapitalizacja - 36 mln, zysk ze sprzedaży CADM - 32 mln
|
~Marco
|
5
|
2018-12-27 14:25
|
|
Jak pokażą raport za 2018 r to ludzie będa się zabijać o akcje 3x drożej
|
~Mario
|
13
|
2018-12-26 17:04
|
|
Strata zaksięgowana, w czwartek idziemy na zakupy
|
~jw
|
5
|
2018-12-26 10:14
|
|
WYGOLĘ WAS DO KOŚCI JAK KARPIE NA ŚWIĘTA
|
~PATROWICZ
|
6
|
2018-12-24 19:23
|
|
Do poczytania
|
~jw
|
5
|
2018-12-24 14:21
|
|
ja kupuje zawsze na pierwszych górnych widłach
|
~jarek
|
4
|
2018-12-24 14:04
|
|
Groclon- znika z GPW BYŁO W tv ? szok
|
~ciocia
|
11
|
2018-12-21 16:08
|
|
3.04. Hahaha nikt nie chce perły
|
~Wodzu
|
1
|
2018-12-21 15:29
|
|
Spłacają kredyty...brawo !!!
|
~luna200
|
6
|
2018-12-21 15:25
|
|
Tragiczna ta spółka
|
~JAREK
|
1
|
2018-12-21 15:12
|
|
7,5 mln euro to 32 mln pln mniej w zobowiązaniach
|
~darthjaduss
|
1
|
2018-12-21 14:19
|
|
spłata kredytów
|
~motif
|
4
|
2018-12-21 14:03
|
|
Ci co kupili ponizej 3 zl musza grzecznie oddac
|
~Arek
|
3
|
2018-12-21 13:52
|
|
Zaraz górne widełki
|
~Dog
|
8
|
2018-12-21 10:57
|
|
Gorące spółki dnia 11.12.2018
|
~MS
|
6
|
2018-12-21 10:04
|
|
GROCLIN - czemu to tak leci wyniki super to ??
|
~klara
|
8
|
2018-12-20 20:34
|
|
I tak wróci na 15 zł w przyszłym roku
|
~Towar
|
7
|
2018-12-20 17:43
|
|
GROCLIN - to chyba bankrut
|
~jw6312
|
17
|
2018-12-19 19:56
|
|
FAKTYCZNIE SZYKUJĄ PRZEDŚWIĄTECZNĄ BOMBĘ
|
~kamerdyner44
|
12
|
2018-12-19 15:58
|
|
GROCLIN
|
~kamerdyner44
|
2
|
2018-12-19 10:47
|
|
oglaszam konkurs komu uda się najtaniej sprzedać w tym tygodniu
|
~jarek
|
1
|
2018-12-17 13:06
|
|
GROCLIN - potencjał do wzrostów
|
~Józek
|
2
|
2018-12-16 15:25
|
|
GROCLIN - kto oddaje akcje po tak niskiej cenie
|
~XXX
|
18
|
2018-12-16 09:43
|
|
kierunek 2xx
|
~jw
|
7
|
2018-12-14 17:50
|
|
jeszcze dzis 3,95
|
~magik
|
11
|
2018-12-14 11:27
|
|
przy stosunkowo małym obrocie rośnie
|
~JAREK
|
1
|
2018-12-13 11:12
|
|
Jutro Groclin przebije 4 zł.
|
~Cierpliwy
|
9
|
2018-12-13 08:41
|
|
He he he już prawie - 5 procent a wy marzycie o 4 zł hehe
|
~Email
|
2
|
2018-12-12 21:39
|
|
Spółka dała dzis zarobic, trzecie kòłeczko zaczynam
|
~Jarek
|
3
|
2018-12-12 15:06
|