Forum giełdowe spółki LESS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
prawda bedzie bolesna ~oszukany 4 2018-12-27 16:09
Kapitalizacja - 36 mln, zysk ze sprzedaży CADM - 32 mln ~Marco 5 2018-12-27 14:25
Jak pokażą raport za 2018 r to ludzie będa się zabijać o akcje 3x drożej ~Mario 13 2018-12-26 17:04
Strata zaksięgowana, w czwartek idziemy na zakupy ~jw 5 2018-12-26 10:14
WYGOLĘ WAS DO KOŚCI JAK KARPIE NA ŚWIĘTA ~PATROWICZ 6 2018-12-24 19:23
Do poczytania ~jw 5 2018-12-24 14:21
ja kupuje zawsze na pierwszych górnych widłach ~jarek 4 2018-12-24 14:04
Groclon- znika z GPW BYŁO W tv ? szok ~ciocia 11 2018-12-21 16:08
3.04. Hahaha nikt nie chce perły ~Wodzu 1 2018-12-21 15:29
Spłacają kredyty...brawo !!! ~luna200 6 2018-12-21 15:25
Tragiczna ta spółka ~JAREK 1 2018-12-21 15:12
7,5 mln euro to 32 mln pln mniej w zobowiązaniach ~darthjaduss 1 2018-12-21 14:19
spłata kredytów ~motif 4 2018-12-21 14:03
Ci co kupili ponizej 3 zl musza grzecznie oddac ~Arek 3 2018-12-21 13:52
Zaraz górne widełki ~Dog 8 2018-12-21 10:57
Gorące spółki dnia 11.12.2018 ~MS 6 2018-12-21 10:04
GROCLIN - czemu to tak leci wyniki super to ?? ~klara 8 2018-12-20 20:34
I tak wróci na 15 zł w przyszłym roku ~Towar 7 2018-12-20 17:43
GROCLIN - to chyba bankrut ~jw6312 17 2018-12-19 19:56
FAKTYCZNIE SZYKUJĄ PRZEDŚWIĄTECZNĄ BOMBĘ ~kamerdyner44 12 2018-12-19 15:58
GROCLIN ~kamerdyner44 2 2018-12-19 10:47
oglaszam konkurs komu uda się najtaniej sprzedać w tym tygodniu ~jarek 1 2018-12-17 13:06
GROCLIN - potencjał do wzrostów ~Józek 2 2018-12-16 15:25
GROCLIN - kto oddaje akcje po tak niskiej cenie ~XXX 18 2018-12-16 09:43
kierunek 2xx ~jw 7 2018-12-14 17:50
jeszcze dzis 3,95 ~magik 11 2018-12-14 11:27
przy stosunkowo małym obrocie rośnie ~JAREK 1 2018-12-13 11:12
Jutro Groclin przebije 4 zł. ~Cierpliwy 9 2018-12-13 08:41
He he he już prawie - 5 procent a wy marzycie o 4 zł hehe ~Email 2 2018-12-12 21:39
Spółka dała dzis zarobic, trzecie kòłeczko zaczynam ~Jarek 3 2018-12-12 15:06
[x]
LESS 0,00% 0,24 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.