Forum giełdowe spółki LESS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Od listopad widoczny znaczący wzrost woumenu przy wzrostach ~tak_to_widze 8 2019-01-08 11:56
Zagadka ~Magik 5 2019-01-08 08:26
WYPRZEDAŻ ~Leo52 3 2019-01-07 21:06
Tylko wzrosty!!! ~soliter84 5 2019-01-07 14:24
koniec sesji w okolicach 3,26 ~jaroo 34 2019-01-07 10:04
MOŻEMY DZIŚ WRESZCIE PRZEBIĆ TE 4 ZŁ ~JACENTY 1 2019-01-07 09:35
Pytanie ~Bart 3 2019-01-07 07:54
Groclin wychodzi na prostą ~Janek 3 2019-01-06 20:32
Baton na 3,4 i zbieranie od lesCza ~Gruby 12 2019-01-06 19:58
BANKRUT JAK URSUS I HAWE ~Lizol 17 2019-01-05 13:33
Czujecie ten brak podaży? To rosnące napięcie? ~Marek 6 2019-01-04 17:46
Podbitka i ubieranie,,,,klasyka na tej spółce ~soliter84 5 2019-01-04 17:39
Ale poubierali ludzi i kto to kupi ~soliter84 2 2019-01-04 17:27
Jest baton, bedzie rosło ~Olek 1 2019-01-04 14:21
Groclin wychodzi na prostą !!!! ~monad 1 2019-01-04 14:06
nie śpijcie rakieta startuje daro_1975 16 2019-01-04 13:07
straty z groclinu odrobicie na ~golec 8 2019-01-04 07:56
Nikt juz nie sprzedaje, panika wśród kolarzy ~Marek 7 2019-01-03 16:06
Volkswagen miał pierszeństwo kupna ale nie skorzystał z tego przywileju ~jw 14 2019-01-02 12:54
Dzieci w panice sprzedaja swoje grosiki ~Analysis 11 2018-12-31 20:34
jak chcecie nam pomóc to zacznijnie pisać 2 stycznia ~groc 5 2018-12-30 22:07
inwestorzy kupuja akcje dobrych spółek typu VISTAL ~aleLOS 10 2018-12-29 22:24
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2018-12-28 22:22
volkswagen ~heh 3 2018-12-28 21:35
Re: W Szeligach ciemno i ponuro ~hanys 4 2018-12-28 17:19
Groclin - powtórka z 2010 ~ależ 6 2018-12-28 12:30
2019 ~parkiet 4 2018-12-28 11:53
może Cormay przejmie bankrutujacego BRASTERa za przyslowiowa złotówkę ~beee 1 2018-12-28 11:41
Groclin bedzie powoli wzrastać na cenie ~Warren 4 2018-12-27 21:43
panika-zaraz się zacznie daro_1975 26 2018-12-27 18:57
[x]
LESS 0,00% 0,24 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.