Forum giełdowe spółki LESS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Do ilu leszcz zbije kurs? ~Marek 1 2018-12-12 12:46
Sprzedaja bo mysla ze dzis korekta :) ~Marek 16 2018-12-12 11:52
Jak sie leszcz uprze by sprzedac to sprzeda ~Marek 3 2018-12-12 09:41
muszę przyznać , że ktoś to jednak próbuje zbierać ~mul_roboczy 15 2018-12-12 07:24
uwaga: mul zmienil optyke ~darthjaduss 9 2018-12-11 20:48
juz po korekcie ~wewo23 3 2018-12-11 18:23
I jak tam ? mul_roboczy 44 2018-12-11 12:34
wygląda na to, że trzeba brać papier ~lex 2 2018-12-11 12:28
Zaraz lawina . Sprzedawać !!!! to moje subiektywne zdanie ~Email 1 2018-12-11 12:28
Niewidzialna ręka zbiera jak idzie. ~Acer 1 2018-12-11 11:31
"Do końca roku ogólne zadłużenie netto ma wynieść zaledwie 10 mln zł" ~Gertner 3 2018-12-11 10:31
Prognoza na dziś - nowe szczyty 3.80-4.00 zł ~Acer 4 2018-12-11 10:21
Analiza Groclinu na comparic.pl wybijamy nowe szczyty ~Marek 1 2018-12-11 08:49
jakie prognozy na jutro??? ~wewo23 4 2018-12-11 07:13
Kapitalizacja 41 mln, jedno aktywo sprzedaja za 42.. ~Robert 29 2018-12-10 22:15
gdzie ~sa 1 2018-12-10 17:02
Ruszyło, atak na 4 zł ~Acer 6 2018-12-10 16:25
4zł do piaatku ~wewo23 1 2018-12-10 15:54
Już po korekcie. Odbijamy! Powrót na 3.65 ~Acer 1 2018-12-10 15:10
Szykuje sie odcięcie od akcji. Zaraz wybicie! ~Acer 1 2018-12-10 13:56
tu niedlugo beda megawzrosty -i odciecie od akcji ~nostromo 9 2018-12-10 13:46
Info!!!! ~Specjalista 11 2018-12-10 13:25
Jedziemy na 3,80 dzisiaj? Dobre info! ~Acer 3 2018-12-10 13:24
Jeżeli taka cena dalej się będzie utrzymywać, to zrobią wezwanie ~Marek 4 2018-12-10 12:52
Nowy szczyt i zaraz wyprzedaż mul_roboczy 31 2018-12-08 22:07
Wracamy na 2,xx ? mul_roboczy 4 2018-12-07 08:25
GROCLIN - zarząd skupuje a wy sprzedajcie ?????? ~kumkum 6 2018-12-06 18:20
GROCLIN - kto oddaje akcje po tak niskiej cenie ~zdzicho 9 2018-12-06 14:42
Zaraz dolne widełki ~Dog 1 2018-12-06 10:20
Groclin ponad 73 proc. zysku za ostatnie 10 sesji ~dima 1 2018-12-06 08:52
[x]
LESS 0,00% 0,24 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.