ładny nam się wykres wyrysowal przy dużym wolumenie... zaraz pęknie wsparcie na 3.40 .....to się wydaje ze dużo te 54 tys akcji jako straszak moze ktoś to odbiera ...wedlug mnie to zacheta na wyższe poziomy ....spółka ma już kryzys za sobą największy a Niemcy nie oddadzą tanio akcji ...kto mądry to akumuluje akcje od nie cierpliwych